adplus-dvertising

6 Temmuz 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Temmuz Salı Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 6 Temmuz Çarşamba hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 06.07.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
6 Temmuz 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Temmuz Salı Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

6 TEMMUZ 2022 ÇARŞAMBA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

12:00
Grulla Morioka – Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Incheon – Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:00
Suwon City – Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:00
Iwata – Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Kashima Antlers – Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Kashiwa Reysol – Nagoya
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Vissel Kobe – Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Shonan Bellmar – Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Tokyo – Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Yokohama Marinos – Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Albirex Niigata – Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Kanazawa – Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Kumamoto – Tokushima
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Machida – Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Okayama – Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Renofa Yamaguchi – Oita
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Tochigi – Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
V Varen Nagasaki – Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Vegalta Sendai – Kofu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Yokohama FC – Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:30
FC Seoul – Jeonbuk
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:30
Urawa – Kyoto
Japonya J.League
Bilyoner

15:00
Dio Druten – NEC Nijmegen
Hazırlık Maçı
NEC Nijmegen Youtube

16:00
İspanya – İsveç
UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi Yarı Final
UEFA.tv

17:00
FC Tobol – Ferencvaros
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme
Bilyoner

19:00
Fortuna Sittard – Bochum
Hazırlık Maçı
Bochum Youtube

19:00
AZ Alkmaar – PAOK
Hazırlık Maçı
AZ Alkmaar Youtube
Bilyoner

19:00
Bodo Glimt – Klaksvik
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme
Bilyoner

19:00
HJK Helsinki – RFS
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme
Bilyoner

20:30
Dudelange – Tirana
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme
Bilyoner

21:00
Norveç – Fransa
UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi Yarı Final
UEFA.tv

21:00
Zrinjski – FC Tiraspol
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme
Bilyoner

21:15
Maribor – Shakhtyor Soligorsk
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme
Bilyoner

21:30
Slovan Bratislava – Dinamo Batum
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme
Bilyoner

22:00
İngiltere – Avusturya
UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası
TRT Spor, UEFA.tv

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.