6 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor’da ödül neydi?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde takımlar arasında ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de heyecan gittikçe artmaya devam ediyor. Birleşme partisi müjdesi alan yarışmacılar, 6 Nisan Survivor 38. bölümde kumda oynadıkları hentbol ile ödülü kazanmak için mücadele verdi. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de takım oyunu ödülü neydi? Et şiş, lavaş kim kazandı?

6 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelen Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 38. bölümde takımlar, hentbol oynayarak müthiş ödülü kazanmaya çalıştı. Günün sonunda Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor ödül oyunu detayları haberimizde.

6 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor’da ödül neydi?

HENTBOL MAÇINDA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor yeni bölümde ödül oyununu kazanmak isteyen yarışmacılar, ödülü kazanmak için hentboldaki hünerleri ortaya koydular. Zorlu mücadeleyi kazanan takım şiş, bulgur pilavı, ayran, lavaş ile ödüllendirildi.

6 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor’da ödül neydi?

6 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor’da ödül neydi?

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 38. yeni bölümde kum sahada oynanan hentbol maçı nefes kesti. Yarışmacılardan birbirinden güzel gollerin atıldığı oyunda bazen tansiyon yükseldi. Yarışmacılar, oyunun gerginliği ile hem takım arkadaşları ile hem de karşı takımın oyuncuları ile tartıştı.

3 olanın kazanacağı oyunda her maçta ise 10 gol atan takım kazandı. İlk maçta Ünlüler: Mert – Parviz – Sercan, Gönüllüler: Yasin – Ardahan – Barış olarak karşı karşıya geldi. 10-5 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu ve skoru 1-0 yaptı.

2. maçta Ünlüler: Aycan, Sercan, Parviz ve Gönüllüler: Yasin, Yunus Emre, Gizem olarak başladılar maça. Bu maçı da 10-6 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu ve skoru 2-0 yaptı.

3. maçta ise Ünlüler: Ersin, Parviz, Sercan ve Gönüllüler: Yunus Emre, Cemal Can, Barış olarak maça başladılar. Bu maçı 10-9 skorla kazanan Gönüllüler oldu. Böylece 3-0 yapan Gönüllüler takımı, ödül oyununu kazandı.

6 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor’da ödül neydi?6 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor’da ödül neydi?6 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor’da ödül neydi?6 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor’da ödül neydi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı