adplus-dvertising

6 Mayıs 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Mayıs Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 6 Mayıs Cuma hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 06.05.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
6 Mayıs 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Mayıs Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

SPOR TOTO SÜPER LİG AHMET ÇALIK SEZONU – 36.HAFTA

6 Mayıs 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Mayıs Maç Programı

6 MAYIS 2022 CUMAHANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

6 Mayıs 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Mayıs Maç Programı

05:00
Alianza Lima – Colo Colo
Copa Libertadores
Bilyoner

13:00
Cerezo Osaka – Iwata
Japonya J.League
Bilyoner

15:00
Bosna Hersek – Danimarka
UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi
UEFA.tv

15:00
Ali Koç
Basın Toplantısı
FB TV

17:00
Al Jazira – Ajman Club
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

18:00
Krylya Sovetov – Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Sigma Olomouc – Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

18:30
İspanya – Finlandiya
UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi
UEFA.tv

19:00
Radomiak Radom – KGHM Zaglebie
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:00
Dragovoljac – Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:15
Crotone – Parma
İtalya Serie B
Bilyoner

19:30
F.Düsseldorf – Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 5

19:30
Paderborn – Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4

19:30
AC Horsens – Lyngby
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

19:45
Inter – Empoli
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

19:45
Al Wahda – Al Sharjah
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

20:00
Hatayspor – Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Gaziantep FK – Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:00
Silkeborg – Randers
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Helsingor – Fredericia
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

21:00
Almanya – Hollanda
UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi
UEFA.tv

21:00
Fransa – Norveç
UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi
UEFA.tv

21:00
Almere – Jong AZ
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Excelsior – NAC Breda
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
FC Emmen – ADO Den Haag
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Volendam – Eindhoven
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Helmond – Den Bosch
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Jong Ajax – De Graafschap
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Jong PSV – Dordrecht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Oss – Maastricht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Roda – SC Telstar
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Cambuur – RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:30
Bochum – Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 5

21:30
Legia Varşova – Gornik Zabrze
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:30
Alessandria – Vicenza
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Ascoli – Ternana
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Benevento – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Brescia – Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Como – Cremonese
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Cosenza – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Frosinone – Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Lecce – Pordenone
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Perugia – Monza
İtalya Serie B
Bilyoner

21:45
Charleroi – Genk
Belçika Pro League
Bilyoner

21:45
Sunderland – Sheffield W.
İngiltere EFL League 1
Bein Sports 4

22:00
Lille – Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

22:00
Levante – Real Sociedad
İspanya La Liga
S Sport Plus, Smart Spor HD, Spor Smart

22:00
Genoa – Juventus
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

22:00
Las Palmas – Mirandes
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:15
Boavista – Guimaraes
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.