adplus-dvertising

6 Kasım 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Kasım Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 6 Kasım Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Trabzonspor maçı saat kaçta? 06.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
6 Kasım 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Kasım Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

6 Kasım 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Kasım Maç Programı

6 KASIM 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

00:00
Sampaio Correa – Londrina
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Bragantino – America Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Goias – Juventude
Brezilya Serie A
Bilyoner

02:30
Corinthians – Ceara
Brezilya Serie A
Smart Spor 2, Spor Smart 2

02:30
Louisville City – Tampa Bay Rowdies
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Internacional – Atletico PR
Brezilya Serie A
Smart Spor HD, Spor Smart

05:00
Wellington Phoenix – Macarthur Bulls
Avustralya A Ligi
Bilyoner

07:00
Brisbane Roar – Sydney FC
Avustralya A Ligi
Bein Sports beIN Connect

07:05
Kumamoto – Yamagata
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Western United – Adelaide United
Avustralya A Ligi
Bilyoner

12:00
Fenerbahçe – 1207 Antalya
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
FB TV

12:30
Horn – Amstetten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

12:30
Hougang – Tampines
Singapur Kupasi
Bilyoner

12:30
Tanjong Pagar – Geylang
Singapur Kupasi
Bilyoner

13:00
Lokomotif Tiflis – Dinamo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:00
Samgurali – Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:30
Denizlispor – Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports 2

14:00
Y.Amasyaspor – Eskişehirspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Yomraspor – Karşıyaka
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Elazığspor – Nevşehir Bld.
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Çankaya FK – Akhisarspor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Sebail – Sabah Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

14:00
52 Orduspor – Şile Yıldız
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Çatalcaspor – Hacettepe
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Kuşadasıspor – Bayrampaşa
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Mersin İY – Konyaspor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:15
Utrecht – Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

14:30
Gaziantep FK – Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:30
Bologna – Torino
İtalya Serie A
S Sport Plus

14:30
Legnica – Slask Wroclaw
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

15:00
Lorient – PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

15:00
Chelsea – Arsenal
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

15:00
St.Johnstone – Glasgow Rangers
İskoçya Premier Lig
S Sport Plus

15:00
Naestved – Fredericia
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Bravo – Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Braunschweig – Greuther Fürth
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

15:30
Hamburg – Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3

15:30
Nürnberg – Magdeburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect

15:30
KAA Gent – Club Brugge
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2

16:00
Samsunspor – Göztepe
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Atletico Madrid – Espanyol
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

16:00
Ibiza – Mirandes
İspanya La Liga 2
Bilyoner

16:00
Aalborg – Silkeborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

16:00
Viborg – Aarhus
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

16:15
Servette – Young Boys
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

16:15
Vaduz – Neuchatel Xamax
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

16:30
Volendam – Feyenoord
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

16:30
Twente – G.A. Eagles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

16:30
Altach – Sturm Graz
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

16:30
WSG Tirol – Austria Vienna
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

17:00
Antalyaspor – Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Monza – Verona
İtalya Serie A
Bilyoner

17:00
Sampdoria – Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

17:00
Clermont – Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

17:00
Nice – Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

17:00
Reims – Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

17:00
Toulouse – Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

17:00
Aston Villa – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Southampton – Newcastle
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 5

17:00
West Ham – Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

17:00
Saburtalo Tiflis – Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
AIK Stockholm – Elfsborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Djurgarden – Mjallby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Hacken – Norrköping
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Helsingborg – Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Kalmar – Sundsvall
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Malmö – Degerfors
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Sirius – Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Varnamo – Göteborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Varazdin – Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Vejle – Hillerod
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Maribor – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Panetolikos – Levadiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Slovan Liberec – Hradec Kralove
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Mlada Boleslav – Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Slovacko – Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Widzew Lodz – Radomiak Radom
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

17:15
Hermannstadt – Chindia Targoviste
Romanya Liga 1
Bilyoner

17:30
B.Leverkusen – Union Berlin
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

18:00
St.Gilloise – Westerlo
Belçika Pro League
Bilyoner

18:00
Hearts – Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Karabağ – Kapaz
Azerbaycan Premier Ligi
Bilyoner

18:00
Kopenhag – Lyngby
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Lommel – Beerschot
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

18:00
Torquay – Derby County
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 5

18:15
Real Sociedad – Valencia
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

18:15
Real Oviedo – Granada
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:15
Como – Venezia
İtalya Serie B
Bilyoner

18:30
Rio Ave – Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:30
Basel – Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:30
Lugano – FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:45
Ajax – PSV
Hollanda Eredivisie
Vole App
Bilyoner

18:45
RKC Waalwijk – AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

18:55
Suduva – Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Bilyoner

19:00
Eyüpspor – Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

19:00
Rapid Wien – LASK
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

19:00
Aalesund – Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Bodo Glimt – Viking
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Ham Kam – Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Haugesund – Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Jerv – Rosenborg
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Molde – Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Odds BK – Stromsgodset
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Sarpsborg 08 – Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:05
Lille – Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

19:10
Dinamo Zagreb – Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Freiburg – Köln
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

19:30
Tottenham – Liverpool
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

19:30
Zilina – Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:30
Lech Poznan – Korona Kielce
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

20:00
Trabzonspor – Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Roma – Lazio
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

20:00
Odense – Brondby IF
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Slavia Prag – Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:30
Villarreal – Mallorca
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

20:30
Antwerp – Anderlecht
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2

20:30
Las Palmas – Eibar
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:30
Malaga – Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:30
Panathinaikos – Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:00
Braga – Casa Pia
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

21:00
Maritimo – Famalicao
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

21:30
Asteras Tripolis – AEK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

22:00
Coritiba – Flamengo
Brezilya Serie A
D Smart Kanal 90

22:00
Cuiaba Esporte – Palmeiras
Brezilya Serie A
Smart Spor 2,Spor Smart 2

22:00
Steaua Bükreş – Rapid Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner

22:00
Bohemians 1905 – Sligo Rovers
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Derry City – Dundalk
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Drogheda – Finn Harps
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
St. Patricks – Shelbourne
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Dublin – Shamrock Rovers
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Audax Ital. – Deportes La Serena
Şili Primera Ligi
Bilyoner

22:00
Antofagasta – Universidad Catolica
Şili Primera Ligi
Bilyoner

22:00
Coquimbo Unido – Curico Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner

22:00
Nublense – Colo Colo
Şili Primera Ligi
Bilyoner

22:00
Lierse – Genk U23
Belçika 1. B Ligi

22:45
Juventus – Inter
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

22:45
Marsilya – Lyon
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

23:00
Real Betis – Sevilla
İspanya La Liga
S Sport Plus

23:00
Oostende – Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner

23:00
Albacete – Levante
İspanya La Liga 2
Bilyoner

23:00
Boca Juniors – Racing Club
Arjantin Şampiyonlar Kupasi
D Smart Kanal 91

23:30
Estoril – Benfica
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.