adplus-dvertising

6 günde iki kez evi kurşunlanan kadının yardım çığlığı

Samsun’da bankadan satın aldığı evin 6 gün içinde 2 defa silahlı saldırıya uğraması üstüne can güvenliğinin olmadığını söyleyen kadın, “İlla ölmemiz mi gerekiyor” diye yetkililerden yardım istedi.
Takip et
6 günde iki kez evi kurşunlanan kadının yardım çığlığı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Samsun’un Çarşamba ilçesinin Ordubaşı Mahallesi’nde yaşandı. Edilen bilgiye göre, bir çocuk annesi S.G. (46), bir banka tarafından satışa sunulan, içinde ev de bulunan 35 dönümlük fındık bahçesini ihaleye girerek 650 bin liraya satın aldı. S.G.’nin evi satın almasından sonra birkaç defa eve hırsız girdi.

Bunun üstüne S.G., evine güvenlik kamerası taktırdı. Söz konusu ev 6 gün önce geceleyin kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. S.G., jandarmaya ve savcılığa şikayette bulundu. Fakat S.G.’nin evi dün gece de kimliği belirsiz şahıslar tarafından silahlı saldırıya uğradı. Evin kapısına ve pencerelerine kurşun yağdırıldığı olayda saldırganlar güvenlik kameralarını da silahla ateş ederek bozdu.

Kimliği belirsiz şahıslar tarafından 6 gün içinde evi iki defa kurşun yağmuruna tutulan S.G., gene jandarmaya şikayette bulundu. S.G., “Eve daha önce hırsız girdi. Kamera taktırdık. Bu defa de 6 gün içinde iki defa silahlı saldırı düzenledi. Saldırganlar kameralara da ateş edip kırdılar. Can güvenliğimiz yok. Saldırganların biran önce yakalanıp adalete teslim edilmesini istiyorum. Çok sayıda kurşun kapı ve, pencere camlarını ile evin içindeki dolabı delik deşik etti” ifadelerini kullandı. Saldırganların bir an önce bulunmasını isteyen S.G., “İlla ölmemiz mi gerekiyor, illa buradan cenaze mi çıkması gerekiyor” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.