adplus-dvertising

6 Ekim 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 6 Ekim Perşembe hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 06.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
6 Ekim 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

06 Ekim 2022 Fenerbahçe vs AEK Larnaca maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?

Fenerbahçe – AEK Larnaca, UEFA Avrupa Ligi maçı, 06-10-2022 Perşembe günü Exxen, kanalından yayınlanacak. Maçın başlama saati 22:00.

6 Ekim 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Ekim Maç Programı

06 Ekim 2022 Monaco vs Trabzonspor maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?

Monaco – Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi maçı, 06-10-2022 Perşembe günü CBC Sport, Exxen, kanallarından yayınlanacak. Maçın başlama saati 19:45.

6 Ekim 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 6 Ekim Maç Programı

6 EKİM 2022 PERŞEMBE  HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Atletico GO – Fluminense
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Bragantino – Cuiaba Esporte
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Ceara – Goias
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:30
Atletico PR – Fortaleza
Brezilya Serie A
Bilyoner

02:00
Charlotte Independence – Columbus Crew
MLS
Bilyoner

02:00
Cerro Porteno – Ameliano
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

02:00
Olimpia Asuncion – Tacuary
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

02:30
Louisville City – Detroit
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Miami FC – Orlando City
MLS
Bilyoner

03:00
Memphis 901 – Rio Grande
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:30
Cruzeiro – Ituano
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:30
Flamengo – Internacional
Brezilya Serie A
Bilyoner

03:30
Santos – Atletico Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner

04:00
El Paso Locomotive – Colorado Springs
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
New Mexico – LA Galaxy 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

17:45
Honka – Inter Turku
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

19:45
Kızılyıldız – Ferencvaros
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
HJK Helsinki – Ludogorets
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Malmö – Union Berlin
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Monaco – Trabzonspor
UEFA Avrupa Ligi
CBC Sport, Exxen

19:45
Omonia – Manchester United
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Sheriff Tiraspol – Real Sociedad
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Sturm Graz – Lazio
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Zürih – PSV
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Anderlecht – West Ham
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

19:45
Dnipro – Vaduz
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

19:45
Lech Poznan – Hapoel Beer Sheva
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

19:45
Molde – Shamrock Rovers
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

19:45
Pyunik FC – Zalgiris Vilnius
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

19:45
Silkeborg – Steaua Bükreş
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

19:45
Sivasspor – FC Balkani
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen, TV 8 Buçuk

19:45
Slovacko – Nice
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

20:00
Çeyrek Final
Ampute Dünya Kupası Çeyrek Final
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

21:45
Piast Gliwice – Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

22:00
Arsenal – Bodo Glimt
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Roma – Real Betis
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Braga – St.Gilloise
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Fenerbahçe – AEK Larnaca
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Freiburg – Nantes
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Midtjylland – Feyenoord
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Olympiakos – Karabağ
UEFA Avrupa Ligi
Exxen, CBC Sport

22:00
Rennes – Dinamo Kiev
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
AZ Alkmaar – Apollon
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

22:00
Basel – Slovan Bratislava
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

22:00
Köln – Partizan
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

22:00
KAA Gent – Djurgarden
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

22:00
Hearts – Fiorentina
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

22:00
RFS – M.Başakşehir
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen, TV 8 Buçuk

22:00
Slavia Prag – CFR Cluj
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

22:00
Villarreal – Austria Wien
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

23:30
Resistencia – Libertad
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

23:30
Sol De America – Nacional Asuncion
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.