adplus-dvertising

6 Aylık hamile Merve Özbey, Kıbrıs’ta sahne aldı!

Şarkıcı Merve Özbey, bayramın ikinci gününde Kıbrıs’ta bir hotelde sahne aldı. 6 aylık hamile olan ve ikinci defa anne olmaya hazırlanan Özbey, güzelliği ve bayrama özel hazırladığı repertuvarıyla misafirlerine harika bir gece yaşattı.
Takip et
6 Aylık hamile Merve Özbey, Kıbrıs’ta sahne aldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Merve Özbey, konser öncesi gazetecilerle bir araya geldi. İkinci defa anne olmaya hazırlanan Özbey, güzelliği ile kendisini dinlemeye gelenleri büyüledi.

“BU BAYRAM AKLIM ONDA KALDI”

Geçtiğimiz yıl kızı Elif Özüm’ü kucağına alan Özbey, “Seyircilerimiz için güzel bir konser hazırladık, umarım onlar da keyif alır. Önceki bayramda Elif çok küçüktü. Ne olduğunu çok anlayamadık. Bu bayramda aklım onda kaldı. Babaannesine bıraktık. Yorulmasını istemedik.” şeklinde konuştu.

6 Aylık hamile Merve Özbey, Kıbrıs’ta sahne aldı!

“İSMİNİ BABASI KOYACAK”

İkinci bebeğin adının henüz belli olmadığını söyleyen Özbey, “İsim için seçenekler var mı?” sorusunu, “Kızın ismini ben koydum, oğlanın ismini Kenan’a bıraktım. O da şu anda biraz kararsız.” diye yanıtladı.

6 Aylık hamile Merve Özbey, Kıbrıs’ta sahne aldı!

MERVE ÖZBEY KİMDİR?

Merve Özbey Koçak 18 Temmuz 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği eğitimi aldı. Merve Özbey‘i ilk keşfeden ise Ebru Gündeş oldu. İlk olarak Ebru Gündeş’in vokalliğini üstlenen Merve Özbey sonrasında da Demet Akalın, Bengü, Özcan Deniz, Ferman Toprak, Utku ve Yaşar İpek gibi adlara vokallik yaptı.

6 Aylık hamile Merve Özbey, Kıbrıs’ta sahne aldı!

Demet Akalın’ın albüm lansmanında solo performans sergilerken Erdem Kınay’la tanıştı. Kınay, proje albüm yapacağını belirtti ve Merve Özbey’e demo kaydı yaptı. 2012 senesinde Kınay’ın çıkardığı Proje albümünde “Duman” şarkısına eşlik etti. Şarkı büyük kitlelere ulaşarak, Merve Özbey’in ilk defa duyulmasını sağladı.

6 Aylık hamile Merve Özbey, Kıbrıs’ta sahne aldı!

2013 senesinde Kınay’ın ikinci albümü olan Proje 2’de “Helal Ettim” şarkısını seslendirdi. Merve Özbey’in Kınay ile yaptığı şarkılar ses getirince solo albüm yapmaya karar verildi. Temmuz 2015 senesinde Merve Özbey’in ilk albümü Yaş Hikayesi piyasaya sürüldü. Albümün çıkış şarkısı da sözleri Deniz Erten, müziği Erdem Kınay’a ait olan “Yaş Hikayesi” oldu. Şarkı Türkiye resmi listesinde iki numaraya kadar yükselmeyi başardı. 2021 senesinde uzun bir süreden sonra ‘Yerle Yeksan’ isminde bir single çıkarmıştır. Meşhur şarkıcı Merve Özbey, bir süredir beraber olduğu iş adamı Kenan Koçak ile 9 Şubat 2020 tarihinde nikah masasına oturdu. Çiftin Elif Üzüm isminden bir kız çocukları var.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.