adplus-dvertising

6 Ağustos 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var? Beşiktaş-Kayserispor Maçı Hangi Kanalda?

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 6 Ağustos Cuma hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 06.08.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
6 Ağustos 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var? Beşiktaş-Kayserispor Maçı Hangi Kanalda?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BEŞİKTAŞ-KAYSERİSPOR, SİVASSPOR-GAZİANTEP  MAÇI SAAT KAÇTA?

6 Ağustos 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var? Beşiktaş-Kayserispor Maçı Hangi Kanalda?

6 AĞUSTOS 2022 CUMA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

6 Ağustos 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var? Beşiktaş-Kayserispor Maçı Hangi Kanalda?

12:00
Kashima Antlers – Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner

12:00
Albirex Niigata – Tokushima
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:00
Grulla Morioka – Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:00
Kofu – Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:00
Verdy – V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:30
Lion City – Balestier Khalsa
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

12:30
Kyoto – Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Pohang – Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:00
Avispa Fukuoka – Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Cerezo Osaka – Vissel Kobe
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Nagoya – Urawa
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Seoul E Land – Ansan Greeners
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

13:00
Kanazawa – Vegalta Sendai
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Machida – Oita
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Omiya Ardija – Yokohama FC
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Renofa Yamaguchi – Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:30
Suwon – Suwon City
Güney Kore K-League
Bilyoner

14:00
Hamburg – Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 2

14:00
Paderborn – Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3

14:00
Jahn Regensburg – Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4

14:00
Sonderjyske – Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

14:30
Fulham – Liverpool
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

14:30
Norwich City – Wigan
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk, Bein Sports Max 1

15:00
Roma – Shakhtar
Hazırlık Maçı
Bilyoner

15:00
Dziugas Telsiai – Jonava
Litvanya A Lyga
Bilyoner

15:00
VPS – Ilves
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

15:00
Vendsyssel – F.Amager
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Grazer – Liefering
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Vorwarts Steyr – Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
St. Etienne – Nimes
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect

16:00
Norrköping – Degerfors
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Lechia Gdansk – Korona Kielce
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:30
Augsburg – Freiburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

16:30
Bochum – Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

16:30
Monchengladbach – Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3

16:30
Union Berlin – Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

16:30
Wolfsburg – Werder Bremen
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

17:00
Bournemouth – Aston Villa
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

17:00
Leeds United – Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 2

17:00
Newcastle – Nottingham Forest
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

17:00
Tottenham – Southampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Aberdeen – St.Mirren
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Motherwell – St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Glasgow Rangers – Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Ross Country – Celtic
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Preston – Hull City
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

17:00
Bodo Glimt – Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

17:00
Burnley – Luton Town
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

17:00
Inter Turku – SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

17:00
Nordsjaelland – Viborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Slovan Liberec – Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Viktoria Plzen – Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Sigma Olomouc – Brno
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Arbroath – Inverness
İskoçya Championship
Bilyoner

17:00
Morton – Cove Rangers
İskoçya Championship
Bilyoner

17:00
Partick – Hamilton
İskoçya Championship
Bilyoner

17:00
Raith – Dundee FC
İskoçya Championship
Bilyoner

17:00
Genk – KAS Eupen
Belçika Pro League
Bilyoner

17:30
Fortuna Sittard – Ajax
Hollanda Eredivisie
S Sport Plus

17:30
Rio Ave – Vizela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:00
Strasbourg – Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

18:30
Mariehamn – Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:30
Bravo – Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Jagiellonia – Radomiak Radom
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

18:30
River Plate – Plaza Colonia
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

18:45
Pisa – Brescia
İtalya Kupasi
Bilyoner

19:00
Rosenborg – Ham Kam
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Spezia – Como
İtalya Kupasi
Bilyoner

19:00
San Martin – Alianza Atl.
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

19:00
Mioveni – Steaua Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner

19:00
Banska Bystrica – Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Zlate Moravce – Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Servette – Winterthur
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Karabağ – Sebail
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

19:15
Sivasspor – Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:15
Charleroi – Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner

19:15
Kortrijk – St.Truiden
Belçika Pro League
Bilyoner

19:30
Everton – Chelsea
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

19:30
B.Dortmund – B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2,Bein Sports 4

19:30
O’Higgins – Curico Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner

19:45
Cambuur – Excelsior
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

19:55
Slaven Belupo – Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

20:00
Estoril – Famalicao
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

20:00
Amiens – Annecy
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Grenoble – Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Laval – Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Niort – Bastia
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Paris FC – Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Pau – JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Rodez – Bordeaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Valenciennes – Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Hajduk Split – ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

20:00
Bohemians – Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

21:00
PSV – FC Emmen
Hollanda Eredivisie
S Sport Plus

21:00
Slask Wroclaw – Widzew Lodz
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:00
Cerro Largo – WS Wanderers
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

21:15
AD Cantolao – Sporting Cristal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:30
Hansa Rostock – Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3

21:30
Inter – Villarreal
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

21:30
Napoli – Espanyol
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

21:30
Grasshoppers – St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Beşiktaş – Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

21:45
Rapid Bükreş – Arges
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:45
Mechelen – St.Gilloise
Belçika Pro League
Bilyoner

22:00
Clermont – PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

22:00
Atlanta United – Seattle Sounders
MLS
S Sport Plus, S Sport 2

22:00
RKC Waalwijk – Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
Empoli – Spal
İtalya Kupasi
Bilyoner

22:00
Istra 1961 – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

22:00
Cobresal – Deportes La Serena
Şili Primera Ligi
Bilyoner

22:15
Torino – Palermo
İtalya Kupasi
Bilyoner

22:30
Porto – Maritimo
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

22:30
Bahia – CSA
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:30
Botafogo RJ – Ceara
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:30
Juventude – America Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner

23:30
Deportivo Binacional – Ayacucho
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.