6 Adımda, Az Parayla Şık Olmanın Sırları

Kadın-Erkek, şıklık hepimiz için önemli. Peki az para harcayarak şık olmak mümkün mü? Haberimizin detayında, alışverişin incelikleri ve az para harcayarak şık olmanın detaylarını bulabilirsiniz.

Az para harcayarak şık olmanın elbette bir çok yolu var. Biz haberimizde en önemli 6 tanesinden bahsedeceğiz.

EŞYALARINIZI DOLABINIZDAN ÇIKARIN

Sürekli giydiğiniz, az giydiğiniz veya hiç giymediğiniz elbiseleri dolabınızdan çıkarın. Giymediklerinizden kurtulun. Giydiklerinizle yolunuza devam edin. Bir sürü kombin yapmak için onlar ana maddeleriniz olsun.

ALIŞVERİŞTE İNTERNETİ KULLANMAYI İHMAL ETMEYİN

Mağaza fiyatının altında bir çok ürünün internet üzerinden satıldığını artık hepimiz biliyoruz. Öyleyse ne duruyorsunuz? Güvenilir sitelere girin ve indirimli fiyatlarla, dolabınızdaki elbiselere uygun kombinler yapın.

PAZAR PAZAR DOLAŞIN

Avm’lerden kıyafet almak, mağaza giderleri ve işçi maliyetini gidermek için arttırılmış fiyatlar sebebiyle cebinizi yorabilir. Buna hiç gerek yok. Pazarlara gidin. İnternetten sipariş ettiğiniz indirimli botunuza, uygun fiyata bir kot kombini yapın.

İKİNCİ EL ALIŞVERİŞİNDEN KORKMAYIN

Pazardan aldığınız stiletto topuklu bir ayakkabıya ikinci el kırmızı bir elbise pek yakışır. Avm’ye gitmek yerine ikinci el temiz elbiselerin satıldığı yerlere gidin.

ESKİ SEZON ÜRÜNLERİ TAKİP EDİN

Sezonu geçti diye, ”Giymem” deyip geçiştirmeyin. O elbise tam size göre! Sezonu geçen elbise yoktur, ayak uyduramayan bedenler vardır. Ne giyseniz yakışacaktır, yeter ki taşıyabilin.

MAĞAZALARA, ÜYE MÜŞTERİ OLUN

Avm’ye gitmeyin dediysek de indirimleri takip ettiğimiz takdirde, makul fiyatlara ucuz ve kaliteli elbiseler alabiliriz. Siz siz olun markaların üye müşterileri olmayı ihmal etmeyin. Siz indirimleri takip etmeyin, onlar sizi takip etsinler.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı