5 yaşındaki kardeşine zorla sigara içirmeye çalışan Betül Aşçı’ya tepki çığ gibi büyüyor!

Pendik'te yaşadığı iddia eden 25 yaşındaki genç kız Instagram hesabından yaptığı canlı yayında 5 yaşındaki kardeşine zorla sigara içirmeye çalıştı. Aşçı'nın bu görüntüleri kısa sürede yayıldı ve tepkilerin odağı oldu. Sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayında kız kardeşine sigara içirmeye çalışan Betül Aşçı'nın bu görüntüleri sonrasında Twitter'da Türkiye gündeminin en çok konuşulan isimleri arasına girerken, çok sayıda kullanıcı Betül Aşçı'ya tepki gösterdi. Twitter'da #BetülAşçıTutuklansın hastagi Türkiye'nin en çok paylaşım yapılan hashtag'lerinden oldu. Bu olay sonrasında "Betül Aşçı kimdir?" merak ediliyor.

Sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri Betül Aşçı oldu. Instagram hesabından yaptığı canlı yayında kardeşine sigara içirmeye çalışan Betül Aşçı, bu olay sonrasında gündem oldu. Twitter’da çok sayıda kullanıcı Betül Aşçı’ya tepki gösterdi.

Kız kardeşinin, “Babam sigara içirmez, ben içmem” sözlerine, “Ben baban mıyım?” diyerek karşılık veren Betül Aşçı’ya bu görüntüler sonrasında tepki yağdı.

Betül Aşçı kimdir?

Yaklaşık 25 yaşlarında olan Betül Aşçı, İstanbul’un Pendik ilçesinde ikamet ediyor.

Betül Aşçı’nın kardeşine zorla sigara içirdiği görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Twitter’da #BetülAşçıTutuklansın hastagi Türkiye’nin en çok paylaşım yapılan hashtag’lerinden oldu.

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı