adplus-dvertising

5 Ekim 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 5 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 5 Ekim Çarşamba hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 05.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
5 Ekim 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 5 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

5 EKİM 2022 ÇARŞAMBA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Brusque – Sport Recife
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
CRB – Chapecoense
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Gremio – CSA
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Operario – Vasco Da Gama
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Vila Nova – Criciuma
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Colo Colo – U. Catolica
Şili Primera Ligi
Bilyoner

03:30
Nautico – Tombense
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:30
Novorizontino – Bahia
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:30
Juventude – Corinthians
Brezilya Serie A
Bilyoner

13:00
Daejeon Citizen – Jeonnam Dragons
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

13:00
Omiya Ardija – Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:30
Asan – Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

14:30
Pazarspor – Kocaelispor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Ankaraspor – Bursaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Real Madrid – Shakhtar Donetsk
UEFA Gençlik Ligi
TV 8 Buçuk, UEFA.tv

15:00
Galatasaray – Csikszereda
UEFA Gençlik Ligi
GS TV

15:30
İnegölspor – Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:30
Erokspor – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

16:00
Sogdiana – Kuala Lumpur City
AFC Kupasi
Smart Spor HD, Spor Smart

16:45
Jorge Jesus
Basın Toplantısı
UEFA.tv, A Spor, Tivibu Spor

17:00
Benfica – PSG
UEFA Gençlik Ligi
UEFA.tv

17:00
Chelsea – Milan
UEFA Gençlik Ligi
UEFA.tv

18:00
KuPS – Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:30
Vestmannaeyjar – Hafnarfjordur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

19:45
Leipzig – Celtic
UEFA Şampiyonlar Ligi
TV 8 Buçuk, Exxen

19:45
Salzburg – Dinamo Zagreb
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen, CBC Sport

19:45
Vikingur Reykjavik – Valur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

20:00
Son 16
Ampute Dünya Kupası Son 16
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

21:45
Kilmarnock – St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

21:45
Hull City – Wigan
İngiltere Championship
Exxen

22:00
Benfica – PSG
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen

22:00
Chelsea – Milan
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen, CBC Sport

22:00
Juventus – Maccabi Haifa
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen

22:00
Manchester City – Kopenhag
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen

22:00
Real Madrid – Shakhtar Donetsk
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen

22:00
Sevilla – B.Dortmund
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen

23:30
General Caballero – Guairena
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.