adplus-dvertising

5 Aylık Evlilik 5 Dakikada Bitti, Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı

Hadise ve Mehmet Dinçerler, Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görülen ilk duruşmaya katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme, ünlü çifti tek celsede boşadı.
Takip et
5 Aylık Evlilik 5 Dakikada Bitti, Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mayıs ayında evlenen ünlü çift, 5 aylık evliliklerinin ardından boşanmaya karar verdi. Hadise Açıkgöz, geçtiğimiz günlerde Beykoz Adalet Sarayı’na gelerek boşanmak için dilekçe verdi.

5 Aylık Evlilik 5 Dakikada Bitti, Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı

Dilekçede, “Davalı tarafın bu davranışları, zaman içerisinde psikolojik baskı boyutuna ulaşmıştır. Bu psikolojik baskılar müvekkili oldukça yıpratmış ve sadece kişisel hayatını değil, kamuoyuna yansıdığı üzere sanat hayatını da etkileyecek boyuta varmıştır.

Bu nedenle, taraflar arasında karşılıklı olarak uyumsuzluklar kendini göstermiş, ayrı yaşamaya başlamışlar ve evlilikleri fiilen sona ermiştir. Tarafların bundan böyle birlikte yaşamaları mümkün değildir” denilmişti.

5 Aylık Evlilik 5 Dakikada Bitti, Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı 5 Aylık Evlilik 5 Dakikada Bitti, Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı 5 Aylık Evlilik 5 Dakikada Bitti, Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı 5 Aylık Evlilik 5 Dakikada Bitti, Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı 5 Aylık Evlilik 5 Dakikada Bitti, Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı 5 Aylık Evlilik 5 Dakikada Bitti, Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.