adplus-dvertising

5 Ağustos 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var? İstanbulspor-Trabzonspor Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 5 Ağustos Cuma hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 05.08.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
5 Ağustos 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var? İstanbulspor-Trabzonspor Hangi Kanalda, Saat Kaçta?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

İSTANBULSPOR- TRABZONSPOR MAÇI SAAT KAÇTA?

5 Ağustos 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var? İstanbulspor-Trabzonspor Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

5 AĞUSTOS 2022 CUMA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

5 Ağustos 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var? İstanbulspor-Trabzonspor Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

01:00
Brusque – Sampaio Correa
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:15
Melgar – Internacional
Copa Sudamericana Çeyrek Final
S Sport Plus, S Sport 2

03:00
Real Espana – Esteli
Concacaf Şampiyonlar Ligi
Bilyoner

03:30
Atletico PR – Estudiantes
Copa Libertadores Çeyrek Final
S Sport, S Sport Plus

03:30
CRB – Ponte Preta
Brezilya Serie B
Bilyoner

05:00
Municipal – Vega Real
Concacaf Şampiyonlar Ligi
Bilyoner

05:00
Atlas – Queretaro
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

13:00
Seongnam – Gimcheon Sangmu
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:30
FC Seoul – Jeju United
Güney Kore K-League
Bilyoner

14:45
Hougang – Albirex Niigata
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

18:00
BC Siauliai – Hegelmann Litauen
Litvanya A Lyga
Bilyoner

18:30
Tabor Sezana – NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:45
Cagliari – Perugia
İtalya Kupasi
Bilyoner

19:00
Udinese – FeralpiSalo
İtalya Kupasi
Bilyoner

19:00
Randers – AC Horsens
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Cluj – Petrolul
Romanya Liga 1
Bilyoner

19:10
Amstetten – Admira
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:10
Austria II – Kapfenberg Bulls
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:10
First Vienna – St.Polten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:10
Horn – BW Linz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Greuther Fürth – Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

19:30
Sandhausen – F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2, Tivibu Spor 4

19:30
Hvidovre IF – Hillerod
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

20:00
Duisburg – Rot Weiss Essen
Almanya Bundesliga 3
Bilyoner

20:00
Helsingor – Fredericia
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

20:30
Schaffhausen – FC Will
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:00
İstanbulspor – Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

21:00
Heerenveen – Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Varazdin – Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

21:00
Lyngby – FC Midtjylland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

21:00
NAC Breda – Helmond
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Den Bosch – Eindhoven
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Dordrecht – Roda
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Heracles – ADO Den Haag
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Oss – Jong Utrecht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
VVV Venlo – Almere
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Willem II – Jong PSV
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:15
Thun – FC Aarau
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:15
Neuchatel Xamax – Yverdon
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:30
E.Frankfurt – Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4
Bilyoner

21:30
Lafnitz – Floridsdorfer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

21:30
AS Trencin – Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

21:45
Dundalk – Derry City
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
QPR – Ayr
İskoçya Championship
Bilyoner

22:00
Crystal Palace – Arsenal
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

22:00
Lyon – Ajaccio
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

22:00
Lecce – Cittadella
İtalya Kupasi
Bilyoner

22:00
Finn Harps – Drogheda
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:15
Benfica – Arouca
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

22:15
Sampdoria – Reggina
İtalya Kupasi
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.