adplus-dvertising

45 dakika boyunca hırsızlık yaptılar, kameraya el sallayarak oynadılar

Nevşehir bir iş yerine aynı gece 5 kez giren 3 maskeli hırsız, 45 dakika boyunca hırsızlık yaptı. Güvenlik kamerasını izleyen iş yeri sahibi zanlıların kameraya karşı el sallayarak oynadıklarını görünce şaşkınlığını gizleyemedi.
Takip et
45 dakika boyunca hırsızlık yaptılar, kameraya el sallayarak oynadılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre, Sümer Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi üstündeki bir iş yerine sabaha karşı maskeli 3 kişi girdi. Kesici aletle iş yerinin kilidini açan hırsızlar, güvenlik kameralarına aldırmadan dükkandaki sigara ve içkileri alarak kayıplara karıştı.

45 dakika boyunca hırsızlık yaptılar, kameraya el sallayarak oynadılar

Kameraya karşı oynadılar

Ortalama 45 dakika süren hırsızlık anını görenler pes şeklinde konuştu. Hırsızlık anı ise güvenlik kameralarına yansırken iş yeri sahibi Burak Baldemir görüntüleri izlerken zanlıların kameraya karşı el sallayarak oynadıklarını gördü. Zanlılar iddiaya göre 600 bin TL’lik tekel ürünü ile kasadaki 12 bin TL’yi alarak kayıplara karıştı.

Zanlıların biran evvel bulunmasını isteyen İşyeri sahibi Baldemir, “Cuma günü sabah 05.00-05.30 civarında 3 kişi geliyor. İşyerinin kapısını zorluyorlar. Burayı açamayınca yan kapıyı zorluyorlar. Daha sonra kilidi kırarak dükkana giriyorlar. Ortalama 45 dakika soymaları sürüyor. Kolilere doldurdukları malzemeleri 5 defa gelerek araca yüklüyorlar. 600 bin TL değerinde tekel ürünü ve 12 bin TL civarında da nakit para gidiyor. Yakalanmalarını istiyorum” şeklinde konuştu.

Polis, zanlıların yakalanması için çalışma başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.