adplus-dvertising

4 yıllık sevgilisiyle sözlenen 18 yaşındaki Miray Akay’a takipçilerinden tepki

18 yaşındaki genç oyuncu Miray Akay, 4 yıldır birlikte olduğu kendisi gibi oyuncu sevgilisi Atilla Doğukan Türkyılmaz'la sözlendi. Genç çift yaşları küçük olduğundan dolayı sosyal medyadan ağır eleştiriler aldı.
Takip et
4 yıllık sevgilisiyle sözlenen 18 yaşındaki Miray Akay’a takipçilerinden tepki
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Halam Geldi, Bitmeyen Şarkı, Güneşin Kızları ve son olarak da Bizim Hikaye dizilerindeki performansıyla tanınan genç oyuncu Miray Akay, dört yıldır birlikte olduğu kendisi gibi oyuncu sevgilisi 19 yaşındaki Atilla Doğukan Türkyılmaz’la aile arasında gerçekleştirilen törenle sözlendi.

2000 doğumlu olan genç oyuncunun İnstagram hesabından söz fotoğraflarını paylaşınca eleştiri yağmuruna tutuldu. 4 yıllık ilişkilerinin ardından aile arasında bir törende sözlendiklerini fotoğraflarla sosyal medya hesabından duyuran genç oyuncuya kısa sürede yüzlerce yorum yapıldı.

”AİLELERİMİZ UYGUN GÖRDÜ”

18 yaşındaki Miray Akay’ı takipçileri yaşının küçük olduğunu belirterek sert bir dille eleştirdi.Asıl adı Myroslava Kosteva Akay olan genç oyuncunun sözlenmesine ilişkin takipçileri, ”Evcilik mi oynuyorsunuz?, biriniz 18 diğeriniz 19 yaşında! Aileleriniz nasıl izin veriyor? ” diyerek tepki gösterdi. Akay ise fotoğraflarının altına, ”Biz sözlenmeyi seçtik, ailelerimiz de uygun gördüler” notunu düştü.

AKAY’A DESTEK MESAJLARI GELDİ

Genç çifte gelen eleştirilerin yanı sıra, destek mesajları da geldi. Miray Akay sosyal medya hesabından kendine gelen destek mesajlarını da yayınlayarak teşekkür etti.

Genç oyuncu kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Atilla Doğukan Türkyılmaz ise, 6 Mantı, Alemin Kralı, Kaçak Gelinler, Türk Malı ve Keloğlan gibi dizi ve filmlerde rol aldı. Atilla Doğukan Türkyılmaz Keloğlan filminde Rüştü Asyalı’ya benzerliğiyle dikkat çekmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.