4 yaşındaki Asiye Ateş’e patronun pitbull cinsi köpeği saldırmış!

Gaziantep’te, pitbull cinsi 2 köpeğin saldırısına uğrayarak ağır yaralanan 4 yaşındaki Asiye Ateş’in babası Hüseyin Ateş, tek çocuklarının bu vaziyette olmasının acısını yaşadıklarını belirtti. Baba, “Bunu yapan patronlarımın köpeği” şeklinde konuştu. Hüseyin Ateş, Asiye Ateş’in sağlığında son vaziyet ile alakalı da bilgi verdi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları…
Takip et
4 yaşındaki Asiye Ateş’e patronun pitbull cinsi köpeği saldırmış!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dakika haberi: Hüseyin Ateş, muhabirine, çocuğunun vaziyetinin ciddiyetini koruduğunu ve hayati tehlikesinin devam ettiğini belirtti.

“BEN KÖTÜ, ANNESİ BENDEN DAHA KÖTÜ HALDE”

Olayın halen şokunda olduğunu ifade eden Ateş, “Ben kötü, annesi benden daha kötü halde. Ayakta zor duruyorum. Ne yapacağımı ben de bilmiyorum şu an. Asiye iyileştikten sonra nasıl bir yaşam olacak hiç bilmiyorum.” şeklinde konuştu.

“BUNU YAPAN PATRONLARIMIN KÖPEĞİ”

Olayın ilk anından itibaren devletin her türlü yardımı kendisine sunduğunu söyleyen Ateş, şu şekilde devam etti:

“Devlet büyüklerimiz sağ olsun yakından ilgilendiler, elinden geleni yaptılar. Allah devletimizden razı olsun. Bunu yapan patronlarımın köpeği. Dolayısıyla orada çalışma gibi bir vaziyetim yok artık. İşimden ve evimden oldum, çok büyük mağdurum. Psikolojik ve fizik olarak çökmüş durumdayım. İki gündür ne su içtim ne yemek yedim. Eşim benden kötü vaziyette çünkü devamlı çocuğun yanında.”

“TEK ÇOCUĞUM O”

Uzun zaman evlat hasreti çektiğini ve zorlu bir sürecin, tedavinin ardından Asiye’nin dünyaya geldiğini anlatan Ateş, “Çok rezillikler çektik. Tek çocuğum o. Eşimin bundan sonra tıbben çocuğu olma ihtimali yüzde 2-3. Yani dünyada tek çocuğumdu o, tek canımdı. Kızımdan başka kimsem yok.” diyerek konuştu.

4 yaşındaki Asiye Ateş’e patronun pitbull cinsi köpeği saldırmış!

Asiye’nin dayısı Tevfik Doğan ise kendilerine destek veren ve dua eden herkese teşekkür etti.

ASİYE’NİN DAYISI: ENİŞTEM İŞİNDEN DE OLDU

Yeğeni için herkesten dua isteyen Doğan, şunları kaydetti:

“Allah devletimizden razı olsun. Lüzumlu çaba ve gayreti gösterdiler. Eniştem Hüseyin’in patronlarına ait köpekleri ısırması neticesi çocuk bu hale geldi. Eniştem işine devam edemeyecek, işinden de oldu. Mağdur oldu ve başını sokacak bir yeri dahi yok. Esas bundan sonra ne olacak? Bizler yakınları olarak mücadele ediyoruz ama bu da belli bir yere kadar.”

NE OLMUŞTU?

22 Aralık’ta Şahinbey ilçesi Beştepe Mahallesi’nde 2 pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğrayan 4 yaşındaki Asiye Ateş, ağır yaralanmıştı. Olayla alakalı 6 kişi gözaltına alınmış, şüphelilerden 3’ü tutuklanmıştı.

Saldırgan köpekler ise Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünce, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezine teslim edilmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.