4 Temmuz Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı, ilk eleme adayı kim oldu?

Final gününün yaklaşmasıyla beraber sona kalan 6 yarışmacı arasında şampiyonluk mücadelesi her geçen gün artıyor. Parkurda dokunulmazlığın sahibi olmak isteyen mavi ve kırmızı takımdan bir kişi, ilk eleme adayı olan ismi belirleyecek. Peki Survivor 126. bölüm 4 Temmuz Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? Sercan’ın son durumu ne? Sakatlığı ciddi mi? Diskalifiye olacak mı?

Survivor dokunulmazlık oyunu ile haftanın ilk eleme adayı bu akşam belli olacak. Berkan, Barış, Elif, Sercan, Cemal Can ve Yasin bu akşam bireysel dokunulmazlığın sahibi olabilmek için kıyasıya mücadele ederken kazanan isim SMS oylamasına çıkacak olan ilk ismi belirleyecek. Şimdiden izleyenler ekran başına kilitlendi! Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu? 4 Temmuz Survivor eleme adayı ve dokunulmazlık oyunu galibi!

4 TEMMUZ SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de bu akşam yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için bireysel olarak parkura çıkacak. Geçen hafta üç dokunulmazlığı alan Sercan, bu hafta nasıl bir performans sergileyecek merak ediliyor. Yeni oyun uygulaması, dokunulmazlık oyununu nasıl etkileyecek heyecanla bekleniyor. Sercan, Elif, Yasin, Berkan, Cemal Can, Barış arasında dokunulmazlığı kazanan kim olacak?

Dokunulmazlığı her zaman ki gibi SERCAN aldı.

Nisa’nın doğum günü için oynayacağını söyleyen Cemal Can kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı…

Ayrıntılar geliyor.

4 TEMMUZ SURVIVOR HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor’da sona doğru yaklaşıldıkça finale kimler kalacak çok merak ediliyor. Survivor izleyicilerinin gözleri bu akşam dokunulmazlık oyunu ve sonrasında ada konseyinde olacak. Survivor 2020’de dokunulmazlığı kazanan kişinin söyleyeceği ilk eleme adayı kim olacak?

Dokunulmazlık alan SERCAN eleme adayı olarak BERKAN dedi…

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIKTA YENİ OYUN UYGULAMASI NEDİR?

Survivor 2020’de bu akşam dokunulmazlık oyununda iki yeni değişiklik yaşanacak. Survivor’da bireysel dokunulmazlık oyunlarında eşleşmeli karşılaşmalarda iki sayıyı alan oyunu kazanıyordu. Aynı kural final karşılaşmasında da geçerli idi. Bu akşamdan sonra oynanacak dokunulmazlık oyunlarında sadece final turunda beş sayı alan dokunulmazlığı kazanmış olacak.

Bireysel dokunulmazlık oyununda bir diğer yeni değişiklik ise Survivor’da bir ilk olacak. Bireysel dokunulmazlıkta ilk tur eşleşmesinde üç yarışmacı aynı anda parkura çıkacak. Bu yarışmacılardan en sonda kalan dokunulmazlığı kaybetmiş olacak.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı