4 Sevgilisiyle Aynı Evde Yaşayan Kadın Hamile Kaldı! Çocuğun Kimden Olduğu Bilinmiyor

ABD'de Tory Ojeda isimli kadın 4 sevgilisiyle aynı evde yaşıyor. Hamile olan kadın ve sevgilileri çocuğun kimden olduğunu umursamıyor. 5 kişilik aile bebeği beraber büyüteceklerini söylüyor.

İlginç olay şu sıralar ABD’nin Florida eyaletinde meydana gelmekte. Dört partneriyle de barış içinde bir ilişkisi olan Tory Ojeda adlı ‘çokaşklı’ (polyamourous) kadın hamile kaldı. Fakat bebeğin kimden olduğu kimsenin umrunda değil.

20 yaşındaki Ojeda’nın beraber yaşadığı 4 erkek partneriyle aşk dolu bir ilişkisi var. Aynı evde yaşayan 4 erkek bir kadın şu sıralar heyecanlı günler yaşıyorlar.

BEBEĞİN KİMDEN OLDUĞUNU UMURSAMIYORLAR

Zira Ojeda hamile. İşin enteresan yanıysa 5 yetişkin de bebeğin kimden olduğuyla ilgilenmiyor. Bebeği hep beraber aynı evde yetiştirmeye karar veren grup bir aile olduklarını belirtiyor.

Ojeda’nın partnerlerinden biri olan 20 yaşındaki Christopher “birlikte bir bebek yetiştirecek olduğumuz için çok heyecanlıyız.” diyor.

HİKAYELERİ ÇOK İLGİNÇ

Bu beş kişinin aşk ilişkisi ise şu şekilde başlıyor. Ojeda üç senedir 23 yaşındaki Travis’le birlikte. Çift nişanlandıktan bir kaç ay sonra Ojeda ortak arkadaşları olan Marc’a aşık oluyor.

Daha sonra Ethan ve Christopher’a da aşık olan Ojeda 4 sevgilisiyle aynı evde yaşamaya başlıyor.

Bebeğin biyolojik babasının Christopher olduğunu belirten Ojeda aralarında herhangi bir kıskançlık olmadığını söylüyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı