adplus-dvertising

4 Ocak 2023 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 4 Ocak Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 4 Ocak Çarşamba hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 04.01.2023 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
4 Ocak 2023 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 4 Ocak Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

4 OCAK 2023 ÇARŞAMBA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

14:30
Salernitana – Milan
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

14:30
Sassuolo – Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport, S Sport Plus

16:30
Spezia – Atalanta
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, A Spor, CBC Sport

16:30
Torino – Verona
İtalya Serie A
S Sport, S Sport Plus

17:00
Kasımpaşa – Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

17:00
Kayserispor – Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

18:00
Asteras Tripolis – Lamia
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:30
Roma – Bologna
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

18:30
Lecce – Lazio
İtalya Serie A
S Sport, S Sport Plus

19:00
Panetolikos – Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Galatasaray – Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Konyaspor – Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:30
Cremonese – Juventus
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

20:30
Fiorentina – Monza
İtalya Serie A
S Sport, S Sport Plus

21:00
Linares – Sevilla
İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Tivibu Spor 2

21:00
Pontevedra – Mallorca
İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Bilyoner

21:00
UD Logrones – Real Sociedad
İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Tivibu Spor 3

21:00
PAOK – Aris
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

22:00
Real Oviedo – Atletico Madrid
İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Tivibu Spor 4

22:30
Southampton – Nottingham Forest
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

22:45
Inter – Napoli
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

22:45
Udinese – Empoli
İtalya Serie A
S Sport, S Sport Plus

22:45
Leeds United – West Ham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 5

23:00
Aston Villa – Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 4

23:00
Crystal Palace – Tottenham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

23:00
Alaves – Valladolid
İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Tivibu Spor 3

23:00
CF Intercity – Barcelona
İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Tivibu Spor 2

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.