4 Ocak 2022 Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Noter eşliğinde yapılan çekilişler, Milli Piyango TV üzerinden de canlı olarak yayınlanıyor. 4 Ocak 2022 Süper Loto sonuçları 104 milyon lirayı aşan devasa ikramiye tutarının isabet ettiği şanslı rakamları gösterecek. Peki, Süper Loto 4 Ocak 2022 sonuçları ne zaman, saat kaçta? Çekiliş canlı olarak millipiyangoonline.com adresinde ve haberimizde yer alacak.
Takip et
4 Ocak 2022 Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Haftanın ilk Süper Loto çekilişi için gözler bugün Milli Piyango Online ve Milli Piyango TV adreslerinde olacak. Şans oyunu tutkunları 104 milyon lirayı aşan büyük ikramiyenin sahibi olabilmek için 6 şanslı rakamı doğru bilmeye çalışacaklar. İşte noter huzurunda gerçekleşecek olan çekilişle ilgili bilinmesi gerekenler…

Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 3 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.

4 OCAK 2022 SÜPER LOTO SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da gerçekleşecek. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SÜPER LOTO SONUÇ SAYFASI

4 Ocak 2022 Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama

1-3-7-29-36-58

4 Ocak 2022 Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Sonuçlar çekilişle eşzamanlı olarak habere eklenecek.

Anlık güncelleme göremiyorsanız canlı haber veya haberi sitede aç bakınız.

Ayrıntılar geliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.