adplus-dvertising

4 Kasım 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 4 Kasım Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 4 Kasım Cuma hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 04.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
4 Kasım 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 4 Kasım Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

4 KASIM 2022 CUMA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

02:00
Gremio – Brusque
Brezilya Serie B
Bilyoner

11:45
Melbourne Victory – Newcastle Jets
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

13:00
Gagra – Bolnisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Turan – Shamakhi
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:45
Al Bataeh – Dubai
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

15:45
Al Ain – Khorfakkan
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

18:30
Al Nasr – Al Jazira
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Botosani – Voluntari
Romanya Liga 1
Bilyoner

19:30
Banska Bystrica – Podbrezova
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

20:00
Ümraniyespor – Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Kasımpaşa – Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:00
Ç.Rizespor – Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

20:00
Istra 1961 – ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

20:10
Austria II – Floridsdorfer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

20:10
First Vienna – Rapid Wien 2
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

20:10
St.Polten – Lafnitz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

20:30
Darmstadt 98 – Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

20:30
Hansa Rostock – Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3

20:30
F.Amager – Sonderjyske
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

21:00
AC Horsens – Randers
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

21:00
Hobro – Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

22:00
Farul Constanta – Mioveni
Romanya Liga 1
Bilyoner

22:00
Cambuur – NEC Nijmegen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
NAC Breda – SC Telstar
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
Den Bosch – De Graafschap
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
ADO Den Haag – VVV Venlo
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
Dordrecht – Jong Ajax
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
Maastricht – Helmond
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
Oss – Zwolle
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
Willem II – Heracles
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
Anderlecht U23 – Standard Liege U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

22:00
Dender – RWDM
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

22:15
Koper – Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

22:30
Monchengladbach – Stuttgart
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

22:30
Aberdeen – Hibernian
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

22:30
Admira – BW Linz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

22:45
Udinese – Lecce
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

22:45
Genk – Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner

22:45
Kilmarnock – Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

23:00
Troyes – Auxerre
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

23:00
Girona – Athletic Bilbao
İspanya La Liga
CBC Sport

23:00
Alaves – Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

23:00
Reading – Preston
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

23:15
Gil Vicente – Portimonense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.