adplus-dvertising

4 Aralık 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 4 Aralık Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 4 Aralık Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 04.12.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, Dünya Kupası maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
4 Aralık 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 4 Aralık Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

4 ARALIK 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

13:30
Manisa FK – Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

13:30
Çorum FK – Menemenspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Afjet Afyonspor – Arnavutköy Bld.
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Eskişehirspor – Kütahyaspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Karaköprü Bld. – Elazığspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Akhisarspor – Kepez Bld.
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Iğdırspor – Bayrampaşa
TFF 3. Lig
Iğdırspor Youtube

14:00
Batman Petrol – Ispartaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Amedspor – 24 Erzincanspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Uşakspor – Kömürspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Erokspor – İnegölspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Konyaspor – Edirnespor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Ankaragücü – Gençlerbirliği
TFF Elit U15 Ligi
Ankaragücü Youtube

14:15
Farul Constanta – Botosani
Romanya Liga 1
Bilyoner

14:30
Spal – Modena
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Tenerife – Brondby IF
Hazırlık Maçı
Tenerife Youtube

16:00
Adanaspor – Göztepe
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Andorra – Cartagena
İspanya La Liga 2
Bilyoner

16:30
Cluj – Chindia Targoviste
Romanya Liga 1
Bilyoner

17:00
Jamshedpur – Kerala Blasters
Hindistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Ascoli – Como
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Bari – Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Brescia – Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Cosenza – Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Genoa – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Sudtirol – Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Adana Demirspor – Maccabi Tel Aviv
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

18:00
Fransa – Polonya
2022 Dunya Kupasi Son 16
TRT 1

18:15
Racing Santander – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:00
Altay – Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

20:00
Arges – Rapid Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner

20:00
Benevento – Palermo
İtalya Serie B
Bilyoner

20:00
Arouca – Leixoes
Portekiz Lig Kupası
Bilyoner

20:30
Eibar – Huesca
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:00
İngiltere – Senegal
2022 Dunya Kupasi Son 16
TRT 1

23:00
Levante – Malaga
İspanya La Liga 2
S Sport Plus

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.