39 Yaşında Ama Yağmur Çamur Dinlemeden Çalışıyor!

Fenerbahçe’nin, ilerlemiş yaşına rağmen düşünmeden kadrosuna kattığı Emre, antrenmanlardaki üstün gayreti ile dikkat çekiyor.

Sarı Kanarya, yeni sezona bomba gibi girmek adına bir yandan transferleri art arda patlatırken bir yandan da antrenmanlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Düzce’deki çalışmalarına devam eden sarı lacivertli takımda Emre gösterdiği üstün performansla dikkat çekiyor. 39 yaşında olmasına rağmen 20’lik takım arkadaşlarına taş çıkarırcasına çalışan tecrübeli futbolcunun bu çabası arkadaşlarına da örnek oluyor.

Başakşehir’de geçirdiği başarılı sezonların ardından eski takımına geri dönen, bu süreçte yaşı nedeniyle kafalarda soru işareti oluşturan Emre kısa sürede kafa karışıklığını giderdi. Disiplinli bir şekilde kendisinden istenilen her şeyi yapan Emre’nin bu tutumu teknik heyeti de memnun ediyor. Saha içindeki hırsı ile takımını ateşleyen, forma giydiği dönemdeki başarılarda da büyük payı olan Emre, yeni sezonda da takımının en önemli kozu olacak gibi.

TAKIMA YİNE ABİLİK YAPACAK

Bu durumdan oldukça memnun olan Ersun Yanal’ın da Emre ile özel görüşmeler yaparak takıma her anlamda abilik yapmasını istediği öğrenildi. Özellikle genç oyuncuların Emre’nin bu üstün çalışma disiplininden öğrenecek çok şeyi var gibi. Yanal ve Başkan Ali Koç’un da tecrübeli oyuncudan, asıl beklentisi bu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı