37 kişi hastalandı! Ünlü şeften kremalı sufle itirafı geldi: İçinde sperm vardı

Fransa’da üç yıldızlı Michelin puanına sahip Le Gallion restoranının işletmecisi Jacques DeNoiret, 37 müşteri restoranda yemek yedikten sonra cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalandığını bildirince, kremalı suflelerin içinde sperm olduğunu itiraf etti

Fransa’nın İsviçre ve İtalya sınırındaki Haute-Savoie bölgesindeki Annecy’de bulunan restoran, dünyanın dört bir yanından, sadece üst düzey tatlıların, özellikle kremalı suflesiyle ünlü restorana tadına bakmak için gelen gastronomların uğrak yeri haline gelmiş, Jacques DeNoiret, restoranı Le Gallion ile üç Michellin yıldızı da dahil olmak üzere birçok ödül kazanmıştı.

TATLININ GİZLİ İÇERİĞİ ‘SPERMMİŞ’

Ancak, restorana yemek yemeye gelen müşterilerden 37’si cinsel yolla bulaşan hastalık kaptığını bildirince, şikayetleri soruşturan Lacasse & Pilfroy firmasının avukatı Luc Rochelle, “Bay DeNoiret, kremalı suflenin laboratuar analizinden sonra, kullandığı gizli içeriğin, çalışanlarından birine ait ‘insan spermi’ olduğunu kabul etmek zorunda kaldı” dedi.

37 kişi hastalandı! Ünlü şeften kremalı sufle itirafı geldi: İçinde sperm vardı

SPERM ÜRETİMİ İÇİN İKRAMİYE ÖDEDİ, “OLAĞANÜSTÜ BİR MUTFAK MALZEMESİ”

Şef Jacques DeNoiret, gerçeğin medyaya ifşa edilmesinin ardından, “Özel malzemeyi temin ettiğimiz çalışanım, uçuk ve frengi kaptığını benden gizledi” dedi. Şef DeNoiret, çalışanlarına belirli günlerde iki litreye varan sperm üretimi için işyerinde ikramiye ödediğini de itiraf etmek zorunda kaldı.

Şef DeNoiret, kremalı suflelerden yiyerek hastalığa yakalanan mülterilerden özür diledi, ancak büyük tepkilere neden olacak şekilde kendini savunarak insan spermini, “olağanüstü bir mutfak malzemesi” olarak nitelendirdi.

“TARTAR VE İKRAMİYE ÖDERDİ”

İsminin açıklanmasını istemeyen eski bir çalışan, “Önce mastürbasyon yaparak bardağa spermlerimizi boşaltır, daha sonra da onu şefe götürürdünüz. Şef ise onu önünüzde tartar ve hafta sonunda size bir ikramiye öderdi” dedi.

Çalışanların ifadelerinde, spermleri evde toplamaya ve soğutmaya, hatta spermlerle dolu kullanılmış prezervatifleri işletmeye getirmeye teşvik edildikleri belirtildi.

Şef DeNoiret, hastalananlardan özür diledi, ancak sperm hakkındaki tabuyu eleştirerek, “Alışılmadık aromaları ve benzersiz tadı ile modern mutfağa sunacak çok şeyi olan olağanüstü bir mutfak malzemesi ifadesini kullandı.

Kaynak: Haber Global

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı