33 Yıllık Cinayet İçki Şişesindeki Parmak İziyle Çözüldü!

Singapur'da patronunu öldüren işçi, ismi çalışma evrakına yanlış yazılınca defalarca ülkesi Malezya'ya gidip geldi. Cinayet 33 yıl sonra, içki şişesine bırakılan parmak iziyle ortaya çıktı.

Singapur’da, Holywood senaryolarına taş çıkartacak bir cinayet hikayesi yıllar sonra ortaya çıktı. Yasal izinlerle ülkeye giren Malezyalı bir işçi maaş tartışması yaşadığı patronunu öldürdü. 1986 yılında işlenen bu cinayetin ardından ülkesine giden işçinin adı, çalışma evrakına yanlış yazıldığı için sınır geçişlerinde bir sorun çıkmadı.


Çalışma belgesindeki Arumugarn ismiyle arama emri çıkarılan Arumugam, böylece yıllarca tekrar Singapur’a gelerek çalışmaya devam etti. 2006 senesinde ülke polisi parmak izi kaydına geçince Arumugam için sonun başlangıcı yaklaştı. Polisin takibi sonucu yakalanan Malezyalı adam çıkarıldığı mahkemede suçunu itiraf etti ve 8,5 hapis cezasına çarptırıldı.

VAHŞİ CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Olay yerindeki içki şişesinde parmak izini bırakan ve yıllar sonra bu sayede yakalanan katil cinayeti de satır satır anlattı. Parasını alamadığı patronu ile tartışmaya başladığını anlatan Malezyalı adam, göğsüne ve başına defalarca çekiçle vurduğunu söyledi. Panikleyip olay yerinden kaçtığını anlatan adam 33 sene sonra yakalanmasına anlam veremediğini ve yıllarca kendisini neden kimsenin aramadığını bilmediğini söyledi. Hakim, katilin canavarca hisle cinayet işlediğini söyleyip cezayı onayladı ve Malezyalı adam Singapur’da cezaevine koyuldu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı