33 Yaşında Evlatlık Olduğunu Öğrenince Dehşet Saçtı

Yıllardır babası bildiği kişinin amcası, annesi bildiği kişinin ise yengesi olduğunu öğrenen 33 yaşındaki adam, önce yengesini sonra kendisini öldürdü.

Kayseri’de filmlere konu olacak bir cinayet işlendi. 33 sene önce Kayseri’de dünyaya gelen Muhammed Erdal D., babası tarafından çocuğu olmayan kardeşine evlatlık verildi. Almanya’da yaşayan Ferhat D’ye evlatlık olarak verilen adam yıllarca amcası Ferhat D.’yi babası, yengesi İfakat D.’yi ise annesi olarak bildi.

GERÇEKLERİ DUYUNCA CİNNET GEÇİRDİ

Geçen sene Ferhat D. hayatını kaybedince Muhammed D. ile İfakat D. birlikte yaşamaya başladı. Yaz tatili için Kayseri’deki evlerine gelen ikilinin kaderi burada değişti. İsmi öğrenilemeyen bir tanıdığı Muhammed D.’ye her şeyi anlattı ve evlatlık olduğunu söyledi. Duydukları sonrası cinnet geçiren genç adam evdeki silaha sarıldı ve annesi olarak bildiği yengesine kurşun yağdırdı. Vücuduna 5 kurşun isabet eden kadın olay yerinde hayatını kaybetti.

YAKINLARI KAHROLDU

Ardından silahı kendi kafasına dayayan Muhammed D. tetiği çekerek intihar etti. Silah sesleri üzerine, komşuların ihbarı sonrası olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. İçeriye giren ekipler ikilinin cansız bedenleriyle karşılaştı. Haberi alan aile üyeleri cinayetin işlendiği evin önünde sinir krizleri geçirirken polisi olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlattığı öğrenildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı