31 Mart’ı bilen anketçiden 23 Haziran’la ilgili sürpriz tahmin

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun konuk olduğu ortak canlı yayının yankıları devam ederken Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz’dan İstanbul seçimleriyle ilgili sürpriz bir değerlendirme geldi.

Türkiye Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun kozlarını paylaştığı ortak canlı yayını konuşurken, Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz’dan seçim sonuçlarına ilişkin sürpriz bir değerlendirme geldi.

“1-2 PUAN FARKLA KAYBETMESİ SÜRPRİZ OLUR”

AK Parti’nin 23 Haziran seçimleri için yanlış bir kampanya yürüttüğünü vurgulayan Kemal Özkiraz, “Benim açımdan Binali Yıldırım’ın açık ara değil 1-2 puanla kaybetmesi sürpriz olur. Daha ciddi bir fark olmasını bekliyorum” dedi.

“EKREM İMAMOĞLU RAHAT GÖRÜNÜYOR”

Dün akşamki ortak yayından sonra yakın zamanda yeniden sahaya ineceklerini belirten Özkiraz, “Ortak yayından sonra bir kez daha sahaya ineceğiz. Ama şu anda Ekrem İmamoğlu rahat görünüyor. AK Parti tabanı seçim havasına giremedi. Bu televizyon programını da birbirlerine baskın çıkmak için değil bunun için çok arzu ettiler. AK Parti kitlesine seçim olduğunu göstermek istiyor” ifadelerini kullandı.

31 MART’TA EN YAKIN TAHMİNİ YAPMIŞLARDI

Avrasya Araştırma Şirketi, 31 Mart yerel seçimleri öncesi yaptığı araştırmada İstanbul, Ankara ve Antalya’da CHP’nin seçimi kazanacağını duyurmuştu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı