30 yaşındaki genç 6. kattan aşağı düştü!

Bağcılar’da yaşanan olayda hava almak için pencereyi açan anne aşağı baktığında oğlunun yerde yatan cansız bedenini gördü.


Gencin yere düştüğünü gören mahalle sakinlerinin acil servisi aramalarının ardından ekipler kısa sürede olay yerine geldi. Ancak binanın 6. Katından yere düşen genç yaşamını yitirmişti. Şoka uğrayan anne oğlunun cansız bedenini görünce şoka uğradı. Yerde yatan kişinin oğlu olduğunu gören anneyi mahallede bulunan komşuları sakinleştirmeye çalıştı.

Çocuğunun intihar etmeyeceği düşünen annenin bu tezine rağmen polisler gencin intiharı üzerinde duruyor. Anneye sağlık ekipleri müdahale ederek biraz olsun sakinleşmesini sağlasa da anne gencecik çocuğunu toprağa vermenin üzüntüsünü yaşıyor. Mahalle sakinleri ambulansın geç geldiğini ve gencin ölümünden sorumlu olduklarını ifade ediyor.

Ancak sağlık ekipleri haberi almalarının ardından mevcut ekipleri kısa sürede bölgeye yönlendirdiklerini ancak gencin olay yerine gelindiğinde kalbinin durduğunu yapılan müdahalelere rağmen gencin kurtarılmadığını açıkladı. Gencin intihar mı ettiği, dengesini kaybederek mi yere düştüğü merak ediliyor. Polisler yapılan otopsinin ardından gencin ölüm nedeninin net bir şekilde ortaya konacağını ifade ediyor.

ACILI ANNENİN İFADELERİ

Çocuğunun genç olduğunu ve intihar etmeyeceğini düşünen anne böyle bir olayın nasıl başına geldiğini anlayamadığını dile getirdi. Acılı anne 30 yaşındaki oğlunun ölümünün aydınlatılmasını istiyor. Mahallede bulunan gencin arkadaşları ve komşuları gencin nasıl yere düştüğünü görmediklerini olayın şokunu yaşadıklarını aktarıyor. Gencin ölümünden büyük üzüntü duyduğu görülen mahalle sakinleri de tıpkı acılı anne gibi gencin intihar etmeyeceğini düşünüyor.

Olayın aydınlatılması isteyen mahalle sakinleri ve acılı anne polis ekiplerinden gelecek haberi bekliyor. Otopside bulunan gencin şüpheli ölümünün polisler tarafından aydınlatılması bekleniyor. Ancak mahalle sakinleri ve annenin görüşleri her ne kadar intihar olarak yorumlanmasa da polis intihar şüphesinden yola çıkarak olayı inceliyor.

Yazar: Demet Dereli

Demet Dereli
Meslek hayatında emin adımlarla ilerleyen Demet Dereli, 1982 senesinde Erzurum'da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi mezunu olan Dereli, kendini internet ve basın yayın alanında da geliştirerek gazeteciliğe ilk adımı atmıştır. Dereli bir çok tanınmış yayın organında görev aldıktan sonra özellikle spor alanına yönelmiştir.

İlginizi Çekebilir

Spotify’a günde 40 bin şarkıyı yüklendiği Twitter’da ortaya çıktı

Spotify’a günde 40 bin şarkıyı yüklendiği Twitter’da ortaya çıktı

100 milyondan fazla ücretli abonesi olan popüler online müzik uygulaması Spotify hakkında şok bir gerçek açıklandı. Pigeon and Planes'in resmi Twitter hesabından yapılan açıklama da, Spotify'a her gün en az 40 bin şarkı yüklendiği ortaya çıktı. Spotify'ın 2019 başarısını da haberimizde ele alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.