adplus-dvertising

30 Kasım yarın İstanbul’da okullar tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil olacak?

30 Kasım Salı yarın okullar tatil mi? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. Soğuk hava dalgasının ülkemize giriş yapmasının ardından Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklamalar peş peşe geldi. İstanbul'da etkili olan lodos sonrasında birçok yerde hayat olumsuz etkilendi. Hal böyle olunca vatandaşlar yarın okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor.
Takip et
30 Kasım yarın İstanbul’da okullar tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil olacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

30 Kasım yarın okullar tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil olacak? Sorularının cevapları araştırılan konular arasında yer alıyor. Soğuk havaların etkili olmasının ardından ülkemizde kar yağışı ve fırtına etkili olmaya başladı. Hal böyle olunca öğrenciler ve veliler gözlerini olası tatil açıklamalarına çevirdi. İşte, 30 Kasım yarın okullar tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil olacak? İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli…

30 KASIM YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul’da olumsuz hava şartları nedeniyle yarın 30 Kasım Salı eğitime ara verildi. Diğer illerden tatil haberi gelmesi halinde haberimize eklenecektir.

İSTANBUL YARIN 30 KASIM 2021 SALI OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul’da olumsuz hava şartları nedeniyle yarın 30 Kasım Salı eğitime ara verildi.

Valisi Ali Yerlikaya, fırtına nedeniyle eğitime bir gün ara verildiğini duyurdu. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel de izinli sayılacak.

30 Kasım yarın İstanbul’da okullar tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil olacak?

30 KASIM 2021 SALI SAKARYA’DA OKULLAR TATİL

Marmara’da sabah saatlerinde etkisini artıran lodos hayatı adeta felç etti. Sakarya’da çok sayıda ilçede ağaçlar ve elektrik direkleri devrilirken, evlerin çatıları da hasar gördü.

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili hemşehrilerim ilimizde hayatı olumsuz etkilemeye devam eden hava koşulları ve lodos nedeniyle eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime 30 Kasım Salı günü bir gün süreyle ara verilmiştir. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel izinli sayılacaktır” ifadelerine yer verdi.

30 KASIM 2021 SALI KOCAELİ’DE OKULLAR TATİL

Şiddetli fırtına sebebi ile İstanbul ve Kocaeli’den sonra Sakarya’da da yarın yüz yüze eğitime ara verildiği açıklandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.