adplus-dvertising

30 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları canlı çekiliş

Milli Piyango İdaresi (MPİ) ile Sisal Şans ortaklığında her hafta yapılan MP TV canlı yayınında şanslı numaraları belli olan "MPİ Süper Loto sonuçları" bugün şans oyunu severlere bir kez daha duyurulacak. 77 Milyon Türk Lirası'nı aşan büyük ikramiye tutarını kazanmak isteyenler MP TV canlı çekilişini heyecanla bekliyor. Milli Piyango Online ile 30 Kasım Süper Loto sonuçları ve MPİ bilet sorgulama
Takip et
30 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları canlı çekiliş
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

“Süper Loto sonuçları” her hafta Saklı, Perşembe ve Pazar günleri Milli Piyango İdaresi (MPİ) ile Sisal Şans işbirliğinde yapılan MP TV Canlı yayınla belirlenerek şans oyunu severlere duyuruluyor. Bugünkü MP TV canlı çekilişi için Milli Piyango Online üzerinden oyunu oynayarak 77 Milyon TL’yi aşan büyük ikramiye için sorgulama yapmak isteyenler şanslı numaralara ilişkin “MPİ 30 Kasım Süper Loto sonuçları açıklandı mı?” sorusu üzerinden bilgi sahibi olmaya çalışıyor.

30 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI KAZANAN  NUMARALAR

SÜPER LOTO BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

30 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları canlı çekiliş

24-27-43-45-51-53

30 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları canlı çekiliş30 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları canlı çekiliş

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.
İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!
Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.
Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.