30 Kasım MasterChef’te eleme adayları kim oldu? MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim aldı?

MasterChef 2021 şampiyonu olmak için mücadele verdiği yarışmanın ekranlara gelen 124. bölümünde 1. dokunulmazlık oyunu oynandı. Gecenin sonunda bireysel dokunulmazlık kazanan isim ve eleme potasına giden isimler açıklandı. Peki, MasterChef’te eleme adayları kim oldu? 30 Kasım MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim aldı? İşte MasterChef’te dün gece yaşananlar..
Takip et
30 Kasım MasterChef’te eleme adayları kim oldu? MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim aldı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef eleme adayları 30 Kasım Salı günü belli oldu. Tv8 ekranlarında haftanın belirli günleri izleyici ile buluşan MasterChef Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Birbirinden yetenekli yarışmacıların Düello şeklinde gerçekleşen haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kırmızı ve mavi takım 5 çeşit dolma yemeklerini rakiplerinden daha iyi yapabilmek için mutfakta tüm hünerlerini gösterdi. Dolma çeşitleri değerlendirmesi için yarışmacılar dokunulmazlık oyununda elinden geleni yaparken kırmızı takım gecenin kazananı oldu.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER? 30 Kasım MasterChef’te eleme adayları kim oldu? MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim aldı?

Dolmalar konsepti kapsamında yarışmacılar; kalamar, kelek kavun, bıldırcın, mumbar ve kuru patlıcan dolmalarını yaptı. Oyun sonunda takımlar berabere kaldı ve yarış kaptanlar düellosuna kadar uzandı. Düello bitiminde Eren ile kırmızı takım mücadelenin kazananı olarak açıklandı.

Mavi takım yarışmacıları Mehmet Şef’in Karadeniz adlı imza tabağı ile eleme turunda yarıştı. Dokunulmazlığı Hasan aldı. On beşinci haftaya giren MasterChef Türkiye 2021’de bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Hasan ilk eleme adayını belirledi.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 30 Kasım MasterChef’te eleme adayları kim oldu? MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim aldı?

Bireysel dokunulmazlık oyununu ufak farkla kaybeden mavi takım yarışmacıları bu kez siyah önlüklerini giyerek yeniden mutfağa girdi. Şefler bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacıların Mehmet imza tabağını yapmalarını istedi. Bu yemek için mavi takıma tam 40 dakika zaman verildi. Süre sonunda şefler yapılan yemekleri değerlendirerek verdikleri kararı açıkladı. Danilo, Somer ve Mehmet Şef’in oy birliği ile bireysel dokunulmazlığı Hasan kazandı.

30 Kasım MasterChef’te eleme adayları kim oldu? MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim aldı?

Hasan potaya takım arkadaşı Tahsin’i gönderdi. İlk aday seçilirken sonrasında ise 2. eleme adayını belirlemek için mavi takımda oylama yapıldı. Toplanan konseyde ismi en fazla yazılan Burcu oldu. Böylece 30 Kasım tarihinde MasterChef eleme adayları Tahsin ve Burcu olarak seçildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.