30 haziran Survivor iletişim ödülünü kim kazandı?

Her salı akşamı olduğu gibi bugün de iletişim ödülü için takımlar kıyasıya yarıştı. Çamurlar içinde olan yarışta Cemal Can'ın düşmesi üzerine Nisa'nın yerinden bile kalkmaması herkesi şaşırttı. Peki 30 Haziran iletişim ödülünü mavi takımı mı kırmızı takım mı kazandı? İletişim ödülü ne? 30 Haziran Salı günü Survivor 2020 123. bölümde oynanacak iletişim oyununun beş farklı ödülü içermesi ise daha büyük önem taşıyor.Barış'ın öz ve üvey babası, annesi, kardeşi, Nisa'nın sevgilisiz, Danla Bilic gibi isimler iletişim için mesaj bırakmıştı.  Ayrıntılar haberimizde...
Takip et
30 haziran Survivor iletişim ödülünü kim kazandı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Finale sayılı günler kala Survivor’da heyecan zirvede. Her salı akşamı olduğu gibi bugün de iletişim oyununda takımlar büyük bir hırsla yarıştı.

Cemal Can’ın düşmesi ve kolunu incitmesi üzerine Nisa’nın hiç tepki vermemesi herkesi şaşırttı. Nisa birkaç gündür Cemal Can’ın dedikleriyle yaptıklarının uymaması üzerine güvenmediğini dile getiriyordu. Bugün de verdiği tepkilerle bu fikrinin arkasında olduğunu gösterdi.

30 HAZİRAN SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜ NE?

Bu akşam oynanan oyunda birkaç ödül verilmesi herkesi sevindirdi ve yarışmacılar daha istekli oynadı.

Hayran mesajlarını okuma
Müzik dinleme
Bir arkadaşla konuşma
Instagram video ve fotoğraf paylaşma

30 HAZİRAN SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın zorlu ada şartlarında oynanan iletişim oyunu, yarışmacılar için manevi açıdan büyük önem taşıyor. Sevdikleri ile iletişim kurma şansını kazanmak isteyen yarışmacılar, her hafta bu oyunu kazanmak için parkurda inanılmaz bir mücadele veriyor.

İletişim oyununu 5-10 MAVİ takım kazandı.

Haberin videosu eklenecektir.

CANLI HABER BAĞLANTISI İLE ANLIK GÜNCELLEMELERİ GÖREBİLİRSİNİZ.

Ayrıntılar geliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.