30 Haziran Survivor 123. bölüm fragmanı

Her salı akşamı olduğu gibi eleme yapılacak olan ve adadan bir kişinin gideceği Survivor 123. bölüm fraganı merak edilmeye başladı. Hem iletişim oyununun oynanacağı hem de Sms'lerden en düşük oy alan yarışmacının eleneceği 29 Haziran Survivor 123. bölüm fragmanı haberimizde...
Takip et
30 Haziran Survivor 123. bölüm fragmanı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Üç dokunulmazlığı alan Sercan, Acun Ilıcalı’nın deyimiyle tarih yazdı.

İlk eleme adayı olarak Berkan, ikinci eleme adayı olarak Nisa diyen Sercan mavi takımdan birilerini göndermeyi garantilemiş oldu.

3. dokunulmazlığı alan Sercan eleme adayı olarak BARIŞ dedi.

FRAGMAN YAYINLANIR YAYINLANMAZ GÜNCELLENECEK. CANLI HABER BAĞLANTISINA TIKLAYIN

Ayrıntılar geliyor.

SERCAN VE NİSA’NIN SES KAYDI

Acun Ilıcalı dünkü eleme konseyinde, Sercan ve Nisa’nın birbirleri hakkında bulundukları iddialar ile ilgili geçmişe dönük kayıtların incelendiğini ve bir ses kaydına ulaştıklarını söyledi. Ses kaydının birçok şeyi açıkladığını belirten Acun Ilıcalı, bugün konuyla ilgili tam bir açıklama yapacağını dile getirmişti.

Eleme konseyinde Sercan – Nisa ses kaydı ile ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Ses kaydından anladığımıza göre, 6 Nisan’da Sercan’dan Nisa’ya bir not gidiyor. Notta tam olarak ne yazdığını bilmemekle birlikte, Nisa’nın Gizem ile olan konuşması duyuluyor. Aralarında bir konuşma geçiyor ve Nisa, Gizem’e Sercan’la ilgili meseleye sıcak bakmadığını söylüyor. Ancak Gizem, olaya o kadar motive ki… Nisa’dan Sercan’a haberler eğer Gizem’den geliyorsa yanlış gelmiş olabilir. Yani bir iletişim kopukluğu olmuş” açıklamasını yaptı.

Sercan, “O tarih doğum günüm. Nisa bana not yazmıştı, ‘iyi ki doğdun’ diye ben de ona cevap vermiştim. Bu konuyu kapatalı çok oldu.” dedi. Nisa ise genel olarak sessiz kaldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.