adplus-dvertising

30 Eylül 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 30 Eylül Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 30 Eylül Cuma hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 30.09.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
30 Eylül 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 30 Eylül Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

30 EYLÜL 2022 CUMA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Tombense – Novorizontino
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:30
Vasco Da Gama – Londrina
Brezilya Serie B
Bilyoner

17:45
Dnepr Mogilev – Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

18:00
Sebail – Qabala
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:30
Ruzomberok – Skalica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Varazdin – Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Radomiak Radom – Cracovia Krakow
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:10
Dornbirn – Austria II
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:10
First Vienna – Kapfenberg Bulls
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:10
Vorwarts Steyr – Horn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Hannover 96 – Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

19:30
Paderborn – Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3

19:30
Hvidovre IF – Vejle
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

20:00
Türkiye – Fransa
Ampute Dünya Kupası
Bilyoner

20:00
Aalborg – Odense
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Gomel – FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

20:30
Yverdon – FC Aarau
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:00
Sporting – Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

21:00
Uni. Craiova – Voluntari
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:00
Almere – Roda
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
NAC Breda – VVV Venlo
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Den Bosch – Heracles
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
ADO Den Haag – Jong PSV
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Eindhoven – Dordrecht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
De Graafschap – Jong AZ
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Helmond – Oss
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Maastricht – Willem II
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
SC Telstar – Jong Utrecht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Zwolle – Jong Ajax
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Genk U23 – Dender
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:00
Virton – Club Brugge U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:15
Alianza Atl. – U. Deportes
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:15
FC Lausanne – FC Will
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:15
Thun – Neuchatel Xamax
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:30
Bayern Münih – B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

21:30
St.Polten – Amstetten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

21:30
Cosenza – Como
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Wisla Plock – Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:45
Standard Liege – Seraing
Belçika Pro League
S Sport Plus

21:45
Bohemians 1905 – Dublin
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
Dundalk – Drogheda
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
St. Patricks – Derry City
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Angers – Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

22:00
Athletic Bilbao – Almeria
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

22:00
Finn Harps – Shelbourne
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Hull City – Luton Town
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

22:00
Tenerife – Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
Bilyoner

23:15
Porto – Braga
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, S Sport 2

23:30
Cajamarca – Cesar Vallejo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.