adplus-dvertising

30 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 30 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 30 Ekim Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 30.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
30 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 30 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

30 EKİM 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Chapecoense – Nautico
Brezilya Serie B
Bilyoner

02:00
Cobresal – Palestino
Şili Primera Ligi
Bilyoner

02:30
Louisville City – Pittsburgh RH
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
Colorado Springs – Sacramento Republic
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:30
Memphis 901 – Tampa Bay Rowdies
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:00
Adelaide United – Perth Glory
Avustralya A Ligi
Bilyoner

07:05
Kumamoto – Oita
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Jeonbuk – FC Seoul
Güney Kore Fedarasyon Kupası
Bilyoner

08:00
Okayama – Yamagata
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Melbourne City – Wellington Phoenix
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

12:00
Ankaragücü – Ankaraspor
TFF Elit U16 Ligi
Ankaragücü Youtube
Bilyoner

12:30
Lafnitz – Horn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

13:00
Slutsk – Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

13:00
Vanspor – Ankara Demir
TFF 2. Lig
Vanspor TV Youtube

13:30
Tuzlaspor – Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

13:30
Bolnisi – Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:30
Gagra – Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:30
İskenderunspor – Kastamonuspor
TFF 2. Lig
İskenderunspor Youtube

14:00
Kömürspor – Kocaelispor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Edirnespor – Elazığspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Düzcespor – Nazilli Belediyespor
TFF 2. Lig
Oxijen TV

14:00
Adıyamanspor – Kırşehirspor
TFF 2. Lig
Adıyaman FK Youtube

14:00
Kömürspor – Kocaelispor
TFF 2. Lig
Kanal Z

14:00
Iğdırspor – Eynesil Belediyespor
TFF 3. Lig
Iğdırspor Youtube

14:00
Ankaragücü – Eskişehirspor
TFF Elit U14 Ligi
Ankaragücü Youtube

14:00
Erokspor – Amedspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Bayrampaşa – Kırıkkalespor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Kırklarelispor – Karacabey Bld.
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:15
FC Emmen – Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

14:30
Ankaragücü – Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

14:30
Empoli – Atalanta
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

14:30
Sturm Graz – Kapfenberg Bulls
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

14:30
KGHM Zaglebie – Cracovia Krakow
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

15:00
Auxerre – Ajaccio
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

15:00
Livingston – Celtic
İskoçya Premier Lig
S Sport Plus

15:00
Shamakhi – Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:00
Dalkurd – Jönköpings
İsveç Superettan
Bilyoner

15:00
Hobro – Naestved
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Koge – Sonderjyske
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
FC Minsk – Dnepr Mogilev
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:30
Hannover 96 – Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

15:30
Paderborn – Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

15:30
Sandhausen – Braunschweig
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect

15:30
Anderlecht – KAS Eupen
Belçika Pro League
Bilyoner

16:00
Erzurumspor – Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Osasuna – Valladolid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

16:00
Ajman Club – Al Bataeh
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Bani Yas – Al Dhafra
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Lyngby – Aarhus
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

16:00
Zalgiris Vilnius – Dziugas Telsiai
Litvanya A Lyga
Bilyoner

16:00
Lugo – Mirandes
İspanya La Liga 2
Bilyoner

16:00
Ankaragücü – Keçiörengücü
TFF Elit U15 Ligi
Ankaragücü Youtube

16:15
Sion – FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

16:15
Bellinzona – Vaduz
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

16:30
Austria Vienna – Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

16:30
LASK – Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

16:30
PSV – NEC Nijmegen
Hollanda Eredivisie
Vole App

16:30
Twente – RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

17:00
Beşiktaş – Ümraniyespor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Kayserispor – Adana Demirspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

17:00
Cremonese – Udinese
İtalya Serie A
S Sport Plus, A Spor

17:00
Spezia – Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

17:00
Brest – Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

17:00
Monaco – Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

17:00
Nantes – Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

17:00
Rennes – Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

17:00
Arsenal – Nottingham Forest
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Lokomotiv Zagreb – Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Göteborg – Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Mjallby – AIK Stockholm
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Sundsvall – Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Trelleborgs – Brommapojkarna
İsveç Superettan
Bilyoner

17:00
O. Ljubljana – Koper
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Slovan Bratislava – Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

17:00
Olympiakos – Lamia
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Arsenal Dzyarzhynsk – Belshina
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

17:00
Lechia Gdansk – Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

17:00
Bohemians – Slavia Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Brno – Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Teplice – Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:30
Union Berlin – Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

17:30
Levadiakos – Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Seraing – St.Gilloise
Belçika Pro League
Bilyoner

18:00
Ross Country – Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Silkeborg – Viborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

18:00
RWDM – Lierse
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

18:00
24 Erzincanspor – Bursaspor
TFF 2. Lig
Anagold 24Erzincanspor YouTube

18:00
Dinamo Kiev – Kryvbas
Ukrayna Premier Ligi
Dinamo TV Youtube

18:15
Real Madrid – Girona
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

18:15
Perugia – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner

18:15
Malaga – Eibar
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:30
Sabah Bakü – Qabala
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:30
Boavista – Vizela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:30
Portimonense – Estoril
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:30
Winterthur – St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:30
Young Boys – Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:30
Huachipato – Universidad de Chile
Şili Primera Ligi
Bilyoner

18:45
AZ Alkmaar – Volendam
Hollanda Eredivisie
Vole App

18:55
FK Panevezys – Hegelmann Litauen
Litvanya A Lyga
Bilyoner

19:00
Boluspor – Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Ispartaspor – Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
24 Erzincanspor – Bursaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Eskişehirspor – Yomraspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

19:00
Sturm Graz – SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

19:00
Al Sharjah – Al Wahda
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Neman – Gomel
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

19:00
Kristiansund – Aalesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Lilleström – Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Rosenborg – Bodo Glimt
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Sandefjord – Ham Kam
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Tromsö – Jerv
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Balıkesirspor – Uşakspor
TFF 2. Lig
Balıkesirspor Youtube

19:05
Lorient – Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

19:15
Manchester Utd – West Ham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

19:15
UTA Arad – Arges
Romanya Liga 1
Bilyoner

19:30
Schalke 04 – Freiburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

19:30
ND Gorica – Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Hammarby – Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

19:30
Varbergs – Malmö
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

19:30
Mura – Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Lech Poznan – Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:30
Krasnodar – Zenit
Rusya Premier Lig
Rusya PL Youtube

20:00
İstanbulspor – Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Lazio – Salernitana
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

20:00
Brondby IF – Aalborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Banska Bystrica – Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

20:00
Sparta Prag – Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:30
Athletic Bilbao – Villarreal
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

20:30
Leuven – KAA Gent
Belçika Pro League
Bilyoner

20:30
AEK – PAOK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:30
Cartagena – Granada
İspanya La Liga 2
Bilyoner

21:00
Casa Pia – Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

21:00
Viking – Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

21:00
Everton DV – Antofagasta
Şili Primera Ligi
Bilyoner

21:00
Deportes La Serena – Calera
Şili Primera Ligi
Bilyoner

21:00
Union Espanola – Coquimbo Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner

21:30
Köln – Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

21:30
Aris – OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

22:00
Liverpool Monterrey – Nacional
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Rapid Bükreş – CFR Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner

22:00
Shamrock Rovers – Derry City
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Waasland Beveren – Genk U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

22:00
Los Angeles FC – Austin FC
MLS
Bilyoner

22:45
Torino – Milan
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

22:45
Lyon – Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

23:00
Real Sociedad – Real Betis
İspanya La Liga
S Sport Plus

23:00
Charleroi – Antwerp
Belçika Pro League
Tivibu Spor 3

23:00
Alianze Lima – ADT Tarma
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:00
FC Carlos Stein – Deportivo Binacional
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:00
Melgar – Alianza Atl.
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:00
Sporting Cristal – Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:00
San Martin – Cienciano
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:00
Guairena – Guarani
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

23:00
Albacete – Villarreal B
İspanya La Liga 2
Bilyoner

23:30
Gil Vicente – Braga
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

23:30
Colo Colo – O’Higgins
Şili Primera Ligi
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.