30 Ağustos’ta kargolar çalışıyor mu? Yarın Aras, Yurtiçi ve Sürat kargo açık mı?

PTT ve PTT Kargo aracılığıyla işlem yapacak olanlar 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü PTT’lerin çalışma vaziyetleri ile alakalı ayrıntıları incelemeyi sürdürüyor. Peki, Zafer Bayramı resmi tatilinin olduğu pazartesi PTT açık mı, kapalı mı, 30 Ağustos’ta PTT’ler çalışıyor mu?
Takip et
30 Ağustos’ta kargolar çalışıyor mu? Yarın Aras, Yurtiçi ve Sürat kargo açık mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

PTT’lerin resmi tatillerde çalışma vaziyetler 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü bu kurumlarda işlem yapacaklar tarafından merak konusu oldu. Hem PTT şubeleri hem de PTT Kargo aynı biçimde olacak. İşte ayrıntılar…

PTT ŞUBELERİ PAZARTESİ AÇIK MI, 30 AĞUSTOS ZAAFER BAYRAMI’NDA PTT’LER ÇALIŞIYOR MU?

PTT’ler resmi tatillerde kapalı olan kurumlar arasında yer alıyorlar. Bu sebeple 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü Zafer Bayramı resmi tatilini sebebiyle bütün PTT şubeleri ve PTT Kargo kapalı konumda olacaklar.

PTT’lerin yanı sıra bankalar, bütün kargo firmaları ve noterler de kapalı olan işletmeler arasında yer alacak. Cumartesi günü öğlene kadar PTT’lerde işlemlerini tamamlamayan kişiler bir sonraki iş günü olan 31 Ağustos 2021 Salı gününü beklemek mecburiyetinde olacaklar. PTT Matik aracılığıyla bazı işlemler ise yapılabilecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.