3 Yıl Boyunca Annesinin Cesediyle Birlikte Yaşadı!

ABD’nin Teksas eyaletinde bir kadın, 3 yıl önce hayatını kaybeden annesiyle aynı evin içinde yaşamaya devam etti.

ABD’nin Teksas eyaletinde sebebi henüz belirlenemeyen bir olay yaşandı. 47 yaşındaki bir kadının, annesinin çürümüş cesediyle birlikte yaşadığı ortaya çıktı. Şüphelenen bazı komşuların ihbarı üzerine polis güçleri eve baskın düzenledi.

Teksaslı kadının ölen annesi için cenaze işlemlerini başlatmadığı ortaya çıktı. İki yatak odalı evin bir yatak odasında 15 yaşındaki kızıyla birlikte yaşarken, diğer yatak odasında tam 3 yıl boyunca ölü annesinin yatmasına izin verdi. Teksas Polisinden gelen açıklamaya göre, büyükannenin 2016 yılında 71 yaşındayken düşerek hayatını kaybettiği belirtildi.

15 YAŞINDAKİ KIZI DA O EVDE

Polis ölü büyükannenin cenaze işlemlerini tamamlarken, 47 yaşındaki kadını da tutukladı. Polis iskelet kalıntılarının bir yatak odasındaki yatağın üzerinde durduklarını, diğer yatak odasında ise anne ve kızının birlikte yattığını tespit etti. Henüz 15 yaşında olan kızın, 3 yıldır aynı evin içinde çürümüş bir cesetle yaşaması, komşuların tepkisine yol açtı. 15 yaşındaki kız akrabalarının koruması altına verildi. Kadın ise, 20 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanıyor. Teksas Polisi yaptığı açıklamada, büyükannenin yerel halkın sevilen bir üyesi olduğunu ve 35 yıl boyunca yerel bir okulda sekreterlik yaptığını anlattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı