3 yaşındaki Ayşenur’un anne ve dayısı tutuklandı!

Burdur’da 3 yaşındaki Ayşenur’un şüpheli ölümünün sonrasında gözaltına alınan anne ve dayısı tutuklandı. Ayşenur’un babası, annesi ve anneannesinin ikinci eşinden DNA örneği istendi.
Takip et
3 yaşındaki Ayşenur’un anne ve dayısı tutuklandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Burdur’da yaşanan olayda 3 yaşındaki Ayşenur K., kendisini sabah uyandırmak isteyen annesine herhangi bir tepki vermedi. Bunun üstüne anne Kader K.’nın ihbarıyla adrese sevk edilen sağlık ekipleri minik Ayşenur’un hayatını kaybettiğini belirledi.

Vaziyetin şüpheli bulunması üstüne anne Kader K., ve dayı Hızır Tunç Ç, gözaltına alındı. Dayı Hızır Tunç Ç, emniyetteki ifadesinde, Ayşenur’un gece ses çıkartarak gürültü yarattığını ve bu sebeple tekme attığını itiraf etti. Emniyetteki işlemlerinin sonrasında anne Kader K., ve dayı Hızır Tunç Ç., şüpheli, anneanne Yüksel K., ise tanık sıfatıyla adliyeye sevk edildi.

ANNE VE DAYI TUTUKLANDI, ANNEANNENİN İKİNCİ EŞİNDEN DNA ÖRNEĞİ İSTENDİ

Savcılık sorgusunun sonrasında mahkemeye çıkarılan anne Kader K., ve Ayşenur’u dövdüğünü itiraf eden dayı Hızır Tunç Ç., çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Kader K., ve Ayşenur’un babası olduğunu söyleyen ve bir müddet Kader K., ile dini nikahlı evli kalan Erdi Karadeniz’den DNA örneği istendi. Davada enteresan bir gelişme yaşanarak, anneannenin ikinci eşi olan Erdoğan Kazık’tan da DNA örneği istendi. Nüfus kayıtlarına göre minik Ayşenur’un babası, anneannesinin ikinci eşi olan Erdoğan Kazık olduğu öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.