3 yaşında asker selamı veren Damla, taktir topladı

Artvin'de yaşayan 3 yaşındaki Damla Saman jandarma ekiplerini görünce asker selamına geçti. Küçük kızın o halleri görüntülenip sosyal medyada yayınlanınca ise beğeni yağmuruna tutuldu.

Artvin’in Şavşat ilçesine bağlı Dutlu köyünde, devriye gezen jandarma ekipleri, yol kenarında oynayan küçük bir kızın kendilerine asker selam verdiğini fark etti.


DHA’nın haberine göre cep telefonu kamerasıyla küçük kızı görüntüleyen askerlerin sohbet ettiği anlara ilişkin görüntüler, Jandarma Genel Komutanlığı’nca sosyal medyada ‘Sana kurban oluruz biz’ bağlığı ile paylaşıldı. Görüntüler, sosyal medyada alaka gördü.

Evinin önünde buzağı ile oynadığını anlatan Damla Saman “Asker amcalarımı çok seviyorum. Onlar evimizin önünden geçerken ben onlara selam veriyorum. Onlar beni seviyor. Bana çikolata verdiler. Ben askerleri çok seviyorum görünce hep selam veriyorum” şeklinde konuştu.

Ceylan Saman da kızının askerleri çok sevdiğini söyleyerek “Evimiz yol kenarında olduğu için asker aracı gördüğü zaman hemen asker selamı verir. Daha sonra koşarak eve gelir ve Türk bayrağını balkondan sallar” diyerek konuştu.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı