adplus-dvertising

3 Temmuz 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 3 Temmuz Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 3 Temmuz Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 03.07.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
3 Temmuz 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 3 Temmuz Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

3 TEMMUZ 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

00:30
Universidad de Chile – Calera
Şili Primera Ligi
Bilyoner

00:30
Nautico – Novorizontino
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Ceara – Internacional
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Santos – Flamengo
Brezilya Serie A
Bilyoner

02:30
Toronto FC – Seattle Sounders
MLS
Bilyoner

02:30
Atlanta United 2 – El Paso Locomotive
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
Indy Eleven – Miami FC
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
Tampa Bay Rowdies – Memphis 901
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
CRB – Guarani
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:00
Louisville City – Birmingham Legion
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Huachipato – Curico Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner

03:00
Palmeiras – Atletico PR
Brezilya Serie A
Bilyoner

04:00
San Antonio – Charleston
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Vancouver W.Caps – Los Angeles FC
MLS
S Sport Plus

05:00
Monterrey Bay – New Mexico
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:30
Las Vegas Lights – Detroit
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:30
Phoenix Rising – Orange County
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

12:00
Uni. Craiova – Heidenheim
Hazırlık Maçı
Heidenheim FC Youtube

12:00
Verdy – Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:00
Asan – Busan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

13:00
Daegu – Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:30
Suwon City – Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner

14:00
Seoul E Land – Jeonnam Dragons
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

14:00
Vasteraas – Brage
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
WSG Tirol – Nürnberg
Hazırlık Maçı
FC Nürnberg Youtube

16:00
FC Vitebsk – Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

16:00
KFUM Oslo – Sogndal
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Mjondalen – Stabaek
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Skeid – Grorud
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Djurgarden – Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Varbergs – Varnamo
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Eskilstuna United – Brommapojkarna
İsveç Superettan
Bilyoner

17:00
Avai – Cuiaba Esporte
Brezilya Serie A
Bilyoner

17:00
Ponte Preta – Tombense
Brezilya Serie B
Bilyoner

17:55
BC Siauliai – Dziugas Telsiai
Litvanya A Lyga
Bilyoner

18:00
BATE Borisov – Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

18:30
İspanya – Fransa
UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi
UEFA.tv

18:30
İtalya – Çekya
UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi
UEFA.tv

18:30
Hacken – Elfsborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Norrköping – Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

19:00
Aalesund – Stromsgodset
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Ham Kam – Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Kristiansund – Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Sarpsborg 08 – Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

20:00
Gomel – Neman
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

21:00
Almanya – İngiltere
UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi
UEFA.tv

21:00
Norveç – İsveç
UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi
UEFA.tv

21:00
Viking – Rosenborg
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

22:00
Deportes La Serena – O’Higgins
Şili Primera Ligi
Bilyoner

22:00
Atletico GO – Sao Paulo
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
Bahia – Gremio
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:00
Vasco Da Gama – Sport Recife
Brezilya Serie B
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.