Haber.com

Müge Anlı’yı çileden çıkaran iddia! “Evli kuzeninin boşanıp 17 yaşındaki kızına nikah yapmasını istedi”

Müge Anlı 17 yaşındaki Melisa’nın kuma olarak, evli ve 2 çocuk babası kuzeni tarafından kaçırıldığını anımsatıp son gelişmeyi duyurdu. Melisa’nın babaannesine teslim edildiğini söyleyen Müge Anlı, kaçıran kişinin Melisa’nın annesi Emine Hanım’ın hala oğlu olduğunu belirtti. Ancak canlı yayında ekran başındakileri şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Programa görüntülü bağlanan bir akraba ”Kızının evli kuzeniyle görüştüğünü annesi biliyordu!” şeklinde konuştu.

Müge Anlı son dakika açıklamasında bulundu. Erkan ve Emine Hanım'a kızlarının geri döndüğünü söyleyen Müge Anlı, "Ancak iddialar mühim. Zeynel Ergün kızınızı kaçırdığını iddia ettiğiniz kişi. Onun da yeğeni Nazlı Hanım dün bizi aradı ve bambaşka şeyler anlattı" ifadesini kullandı. Nazlı Hanım canlı yayına görüntülü bağlanarak Emine Hanım'ı suçladı.

CANLI YAYINDA ORTAM BİR ANDA GERİLDİ

Genç kadının, Emine Hanım'a ilişkin sözleri ekran başındakileri şaşırttı. Nazlı Hanım yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Melisa benim hem annemin hem de babamın amca torunları oluyor. Yani Emine Abla benim kuzenim. Müge Hanım bu 2 senedir süren bir durumdu. Yani Melisa 15 yaşındaydı. Annesi zaten bunu biliyordu.

EVLİ ADAMIN BOŞANIP KIZINA NİKAH YAPMASINI İSTEDİ!

Gayet de memnundu halinden. Defalarca kendisini uyardım, aradım kızdı. Emine, dayım olan Zeynel Ergün'ün boşanmasını istiyordu. Yani kızına nikah yapmasını istiyordu. Çünkü mal varlığı anne babasından dolayı epey yüksek. Umduğunu bulamayınca canlı yayına çıktı. 2 sene önce programa katılsaydı o zaman. Keşke 2 yıl önce sizin gibi kıymetli bir insanın yanına çıkıp yardım isteseydi."

SKANDAL İDDİAYA FLAŞ YALANLAMA

Melisa'nın annesi Emine Hanım'ın, Zeynel'i evinde bile yatırdığını belirten genç kadın ekran başındakileri şaşırttı. Stüdyoda ortam bir anda gerildi. Emine Hanım ise iddiaları yalanladı.

MÜGE ANLI SON NOKTAYI KOYDU

Müge Anlı, bu iddialar üstüne "Anne de olsa 15 yaşındaki bir çocuğun evlendirilmek için yola çıkarılmasına karşıyım. O yaştaki çocuğun yeri okuldur. " ifadesini kullandı.

Müge Anlı konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

"Akrabalar başta bu işe karşı çıkmış. Çünkü Zeynel evli ve çocuklu. Gelinin de vaziyeti var. 'Ben boşanmayacağım' demiş. İddialar şu şekilde: Emine Hanım, Zeynel denen kişi varlıklı olduğu için kızının onunla evlenmesini istedi. Nikahın kızına kıyılmasını istiyordu ama Zeynel'in eşi nikahını vermeyince orada sorun başladı."

"BANA ONUN AVUKATLIĞINI YAPMASIN!"

Emine Hanım, "Tamamı yalan ben asla kızımı kuma olarak vermem. Zeynel'in avukatlığını yapmasın boş boş." diye açıklamaları yalanladı.

Emine’nin evli kuzenini kendi evinde ağırladığı da ileri sürüldü.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki iddialar ekran başındakileri şaşırtırken Emine Hanım, "Beni suçum yok, gizli plan yaptı ikisi" şeklinde konuştu.

Yayınlanma 2023-05-25 12:28:44
Okunma Sayısı 232
Bir Cevap Yaz

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?