Marmaray’da intihar girişimi

İstanbul’da Marmaray Üsküdar durağında bir kişi, intihar girişiminde bulundu. İntihar girişimi sebebiyle, Marmaray seferleri tek hattan gecikmeli olarak yapıldı.

Marmaray’da intihar girişimi

Marmaray Üsküdar durağındaki intihar girişimi sebebiyle seferler aksadı.

İstanbul'da Marmaray Üsküdar durağında intihar girişimi meydana geldi. Olay sebebiyle Marmaray seferleri tek hattan gecikmeli olarak yapıldı.

Olay, öğlen saatlerinde Marmaray’ın Üsküdar durağında yaşandı. Psikolojik problemleri olduğu ileri sürülen bir şahıs Mamaray’da trenin önüne atladı. İhbar üstüne olay polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri çevrede güvenlik tedbiri alırken itfaiye ekipleri yaralı şahsı sağlık ekiplerine teslim etti.

Sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahaleyi olay yerinde gerçekleştirerek çevredeki hastaneye kaldırdı. Öte yandan güvenlik görevlileri yaralı vatandaşın görüntüsünü almaya çalışan gazetecilere müdahale etti.

Marmaray'ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, öğleden sonra Marmaray Üsküdar durağında bir kişinin hayatına son vermeye çalıştığı ve bu sebeple seferlerin tek hattan gecikmeli olarak yapıldığı bildirildi.

Marmaray’da intihar girişimi

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın