İstanbul’da kan donduran olay! Baba, oğlunu öldürüp kayıplara karıştı…

Korkunç olay İstanbul Arnavutköy’de yaşandı. Eşinden ayrı yaşayan M.A. ve 23 yaşındaki oğlu Mutlucan Ateş arasında münakaşa çıktı. Çıkan münakaşanın sonrasında M.A., oğlu Mutlucan Ateş’i silahla başına ve göğsüne ateş ederek öldürdü. Polis, olayın sonrasında kayıplara karışan babanın yakalanması için çalışma başlattı.

İstanbul’da kan donduran olay! Baba, oğlunu öldürüp kayıplara karıştı…

Olay, saat 19.50 sıralarında Anadolu Mahallesi, Baysal Sokak'ta yaşandı. İddiaya göre eşinden ayrı yaşayan M. Ateş, 23 yaşındaki oğlu Mutlucan Ateş ile birlikte yaşıyordu. Baba ve oğlu arasında halen belirlenemeyen bir sebeple münakaşa çıktı. Münakaşanın sonrasında oğluna iki el ateş eden M. Ateş kaçtı. İhbar üstüne olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı araştırmada Mutlucan Ateş'in başından ve göğsünden aldığı iki kurşunla yaşamını yitirdiği tespit edildi.

Polis ekipleri olay yerinde geniş güvenlik tedbiri alırken, aile yakınları olay yerine akın etti. Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yaptığı çalışmaların sonrasında Mutlucan Ateş'in cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Cenazenin evden çıkarıldığı sırada, Mutlucan Ateş'in yakınları sinir krizi geçirdi. Polis tarafından olayın sonrasında kaçan M. Ateş'in yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

MAHALLE SAKİNİ YAŞANANLARI ANLATTI

Olay yerinin yakınında esnaf olduğunu söyleyen Ali Bingöl, "İnsanlar toplanmıştı, biz de gittik. Adam çocuğunu silahla öldürmüş. Polisler geldi, olay yeri inceleme geldi. Adam kaçmış" şeklinde konuştu. (DHA)

İstanbul’da kan donduran olay! Baba, oğlunu öldürüp kayıplara karıştı…
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın