Haber.com

İstanbul’da 5 kişilik cinayet zinciri vahşetinde arama çalışmaları Çatalca’da sürdü

İstanbul Silivri’de 3 ceset bulunmasının sonrasında gözaltına alınan Ömer Y. ve Ünal Y.’nin ifadeleri doğrultusunda Çatalca’da iki kişinin cesedinin bulunması için kazı çalışması yapıldı. Çalışmalarda bir sonuca varılamadı.

İstanbul\'da 5 kişilik cinayet zinciri vahşeti kapsamında arama çalışmaları devam ediyor.

Silivri\'de 23 Mayıs\'da kayıp olarak aranan Sevgi Demirci ve iki çocuğuna ait olduğu değerlendirilen cesetlerin bulunmasının sonrasında göz altına alınan Ömer Y.\'nin ifadeleri doğrultusunda Çatalca\'da iki kişinin cesedinin bulunması için çalışma yapıldı.

Gözaltına alınan Ömer Y.\'nin ifadesinde kayıp olarak aranan Mücahit Polat ve akrabası Erdoğan Polat\'ı da öldürerek Çatalca\'da bir yere gömdüğü ileri sürülmüştü. İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği tarafından Ömer Y.\'nin verdiği bilgiler doğrultusunda Ovayenice Mahallesi\'nde bulunan alanda arama çalışması yapıldı.

Arama çalışması sırasında Ömer Y. ile beraber gözaltına alınan Ünal Y.\'de hazır bulundu. Ünal Y.\'nin gösterdiği alanlarda yapılan çalışmalarda herhangi bir bulguya ulaşılamadı.

Yayınlanma 2023-05-25 22:25:39
Okunma Sayısı 173
Bir Cevap Yaz

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?