Haraç alamadığı dükkan sahibini silahla vurarak öldürdü

Adana’da bir kişi, haraç alamadığı iddiasıyla cep telefonu dükkanı sahibini vurarak öldürdü.

Haraç alamadığı dükkan sahibini silahla vurarak öldürdü

Öğrenilen ayrıntılara göre olay, Mirzaçelebi Mahallesi Mirzaçelebi Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, uzun zamandır cep telefonu dükkanı işleten yabancı uyruklu Ahmed Madarati‘den (30) ismi öğrenilemeyen bir kişi, haraç istemeye başladı.


Bugün öğleden sonra tekrardan dükkana gelen şahıs, Madarati’ye ‘Haraç vermiyorsan cep telefonu vereceksin’ şeklinde konuştu. Bunun üzerine taraflar arasında münakaşa başladı. Haraç isteyen şahıs yanında getirdiği tabanca ile Madarati’ye 2 el ateş etti ancak ıskaladı. Daha sonra da tabanca tutukluk yaptı. Bunun üzerine Ahmed Madarati, dükkandan kaçtı ancak şahıs arkasından kovalamayı bırakmadı.


Şahıs, Madarati’ye arkadan 2 el tekrardan sıktı ve kaçtı. Bir süre daha kaçan genç adam, 32056 sokağa geldiği sırada yere düştü. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay mahaline polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hastaneye kaldırılan Ahmed Madarati, yapılan müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Polis ekipleri cinayet şüphelisini yakalamak için çalışma başlattı.


Gazetecilere konuşan Ahmed Madarati’nin ağabeyi Ammar Madarati ise şahsın devamlı kendilerinden haraç istediğini, çevredeki iş yerlerini de haraca bağladığını öne sürdü.

Haraç alamadığı dükkan sahibini silahla vurarak öldürdü
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın