Haber.com

Beşiktaş’ta denize atlayan vatandaş alarmı!

Beşiktaş sahilinde denize atlayan bir kişi, bir müddet sonra görüş mesafesinden çıktı. Şahsın yaşamından endişe eden çevredeki vatandaşlar vaziyeti polis, itfaiye ve sahil güvenlik ekiplerini harekete geçirdi. Denizden çıkarılan şahıs hastaneye kaldırıldı.

Beşiktaş vapur iskelesinin yanından saat 23.30 sıralarında denize atlayarak uzun zaman denizde kalan kişi, daha sonra gözden kayboldu.

Çevredekilerin ihbarı üstüne polis, itfaiye, sağlık ve sahil güvenlik ekipleri harekete geçti. Ekipler olay yerine gelmeden, yorgun düşerek sahile tekrar döndüğü görülen kişiye vatandaşlar yardım etti. Denizden çıkarılan ve kimliği tespit edilemeyen kişi, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polisin olayla alakalı araştırması devam ediyor.

Olayı gören Koray Çeperli, “Arkadaş sanırım alkollüydü. Buradan koşarak denize atladı. Denize açıldıktan sonra 15-20 dakika gözükmedi. Bizi de çok korkuttu. Daha ardından biz ambulansı, polisi aradık. Sahil güvenlik geldi. Arkadaş kendisi yüze yüze buraya kadar geldi. Çok yorulmuştu, bitkindi. Daha sonra ambulans ekipleriyle hastaneye kaldırıldı" şeklinde konuştu.

Kaynak: DHA

Yayınlanma 2023-05-25 06:33:50
Güncelleme 6 gün önce
Okunma Sayısı 234
Bir Cevap Yaz

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?