Aile kavgasında silahlar konuştu: Olaya müdahale eden polis omzundan yaralandı

Tekirdağ’da aile fertleri arasında çıkan kavgada silahlar konuştu. Kavgaya müdahale eden bir polis memuru, omzundan vurularak yaralandı.

Aile kavgasında silahlar konuştu: Olaya müdahale eden polis omzundan yaralandı

Öğrenilen ayrıntılara göre, Çerkezköy ilçesi Fevzipaşa Mahallesi Saçı Sokak’ta 4 katlı bir binada yaşayan Aydın G. ve eşi Nazan G. arasında çıkan kavgaya oğulları Doğan G. de dahil olunca kavga büyüdü. Anne ve babası kavga ettiği esnada silahına davranan Doğan G, etrafa kurşun yağdırdı. Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay mahaline gelen polis ekiplerinin müdahalesine sinirlenen aile bireyleri polislere saldırınca biber gazı ile müdahale edildi.


Polis memuru omzundan yaralandı


Polis memurları, ikna çabalarına karşın sakinleşmeyen ve kendilerine de saldıran aile mensuplarını biber gazı ile müdahale ederek etkisiz hale getirdi. Baba Aydın G., anne Nazan G, oğulları Doğan G. ve eşi Sinem G., polis tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Müdahale esnasında omzundan yaralanan bir polis memuru ise tedavisi yapılmak üzere Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.


Olayla alakalı çok yönlü soruşturma başlatıldı


Olay sırasında biber gazından etkilenen hamile bir kadın da 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından olay mahalinde yapılan ilk müdahalenin sonrasında hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri yaptıkları araştırmada çok sayıda boş kovan bulurken, olay sırasında ateşlendiği düşünülen bir kuru sıkı tabanca da kovanlar ile birlikte araştırılmak üzere muhafaza altında alındı.


Olayla alakalı çok yönlü soruşturma başlatıldı.

Aile kavgasında silahlar konuştu: Olaya müdahale eden polis omzundan yaralandı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın