13 kadın tacizle suçladı! Fransız aktör Gerard Depardieu hakkında şoke eden iddialar…

Fransız aktör Gerard Depardieu, 13 kadına cinsel saldırı iddiasıyla suçlanıyor. İddiaları reddeden meşhur oyuncu, eski IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn’ın karıştığı taciz skandalını konu alan ‘Welcome to New York’ filminde Kahn’ı canlandırmıştı.

13 kadın tacizle suçladı! Fransız aktör Gerard Depardieu hakkında şoke eden iddialar…

Dünyaca meşhur oyuncu Gerard Depardieu Fransa’da 13 kadını elle ve müstehcen sözlerle taciz etmekle suçlanıyor.

Taciz vakalarının son yirmi sene içerisinde setlerde yahut halka açık yerlerde yaşandığı söylendi.

Söz konusu iddialar, 74 yaşındaki oyuncu hakkında ilk defa dillendirilmiyor. 2019’da da benzer bir suçla alakalı soruşturma başlatılmış, yeterli delil bulunamadığı gerekçesiyle kapatılmıştı.

Ancak yaz aylarında tekrar başlatılan ön soruşturma, resmi bir soruşturmaya dönüştü.

Fransız basınına yansıyan haberde kadınlardan biri, Depardieu’nun elini elbisesinin altına soktuğunu, tepki gösterdiğinde ise saldırganlaşıp tekrar denediğini öne sürdü.

Bir başkası da elini cinsel organının üstüne koymaya çalıştığını belirtti. Taciz edildiğini iddia eden kadınlar henüz yasal girişimde bulunmazken Depardieu’nun avukatı, oyuncunun suçlamaları reddettiğini açıkladı.

TACİZCİ BAŞKANI OYNAMIŞTI

Depardieu, eski IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn’ın karıştığı cinsel taciz skandalını konu alan 2014 yapımı ‘Welcome to New York’ filminde Strauss-Kahn’ı canlandırmıştı.

RUS VATANDAŞI OLDU

DepardIeu 2013’te zenginlerden daha çok vergi alınmasına ilişkin kanuna tepki olarak Fransa vatandaşlığından çıkıp Rus vatandaşlığına geçti.

13 kadın tacizle suçladı! Fransız aktör Gerard Depardieu hakkında şoke eden iddialar…
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın