3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim?

Tv 8'in her gün yeni bölümlerle ekrana gelen yarışması Survivor 2020'de dün oynanan ilk dokunulmazlık oyununda ünlüler kazandı ve gönüllüler ada konseyinde ilk eleme adayı Berkan'ın ismini verdiler. Peki bu akşam yayınlanacak olan Survivor 65. bölümde neler yaşandı? 3 Mayıs pazar Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İkinci eleme adayı hangi takımdan kim oldu? Aycan'a açıklanan ve sevindiren olay ne? Ayrıntılar haberimizde.

Her gün seyircileri ekran başına kilitleyen Survivor bu akşam da yeni bölümüyle ekranda. Dokunulmazlık oyununun oynandığı Survivor 2020’de gergin ve heyecanlı dakikalar yaşanıyor.

2 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK HANGİ TAKIM KAZANDI?

2 Mayıs Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda, ünlüler kazandı. Pizza, dağ evinde Netflix dizisi Aşk 101 izleme ve popcorn ödülleri oldu.

3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim?

2 MAYIS SURVIVOR İLK ELEME ADAYI KİM?

2 Mayıs akşamı yayınlanan bölümde kaybeden gönüllüler ada konseyinde BERKAN’ın adını yazdılar.

3 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? ELEME ADAYI KİM?

Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu 5-10 GÖNÜLLÜLER kazandı.

Ünlüler ada konseyinde MERT yazdı.

Bu durumda eleme adayları MERT ve BERKAN oldu.

CANLI HABER BAĞLANTISINI TIKLAYARAK ANLIK DEĞİŞİMLERİ GÖREBİLİRSİNİZ.

Ayrıntılar geliyor.

3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim? 3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim?3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim?3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim? 3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim?3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim?3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim? 3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim?3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim?

AYCAN’A AÇIKLANAN OLAY NE?

Aycan iletişim ödülü sırasında aldığı haberle hayal kırıklığı yaşamıştı ve bu da performansını etkiledi. Acun Ilıcalı bu aksam ki bölümde Aycan’ın üzüldüğü gibi bir olay olmadığını söyleyince Aycan çok sevindi.

Şifreli konuşmalardan anlaşıldığı kadarıyla gönül meselesi olarak yorumlandı.

Survivor’da Acun Ilıcalı ve Aycan arasında yaşanan diyalog gündeme oturmuştu.Ilıcalı, Aycan’ın iletişim ödülü sırasında şifreli konuşmalarını programda açıklamıştı. O konuşmada şifreli kişinin kim olduğu merak edilmişti. O ismin ise Okan Turp olduğu iddia edildi.

3 Mayıs Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Eleme adayı kim?

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı