adplus-dvertising

3 Kasım Çarşamba ne olacak? Twitter’da gündem olan “3 Kasım Çarşamba” etiketi nedir? Yarın hangi programlar var?

Twitter’da “3 Kasım Çarşamba” etiketi vatandaşlar tarafından merak edildi. Twitter gündeme bakanlar 3 Kasım Çarşamba günü ne olacak, yarın hangi etkinlikler, programlar olacak merak ediyor. İşte bilgiler…
Takip et
3 Kasım Çarşamba ne olacak? Twitter’da gündem olan “3 Kasım Çarşamba” etiketi nedir? Yarın hangi programlar var?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yarın neler var? 3 Kasım Çarşamba hangi programlar ve etkinlikler yapılacak? 3 Kasım Çarşamba ne var, ne olacak? Twitter‘da gündem olan “3 Kasım Çarşamba” etiketi nedir? Yarın ne olacak? Detaylar sizlerle.

3 KASIM ÇARŞAMBA ETİKETİ TWİTTER’DA GÜNDEM OLDU

Twitter Türkiye gündeminde “3 Kasım Çarşamba” etiketi de yer aldı. Yarın birçok program ve etkinlik düzenlenecek. Şimdi kısaca paylaşalım.

3 KASIM ÇARŞAMBA 2021 HANGİ PROGRAMLAR VE ETKİNLİKLER VAR?

Genel Başkan Yardımcısı, Milletvekili Sayın Ali İhsan Yavuz 3 Kasım Çarşamba Günü Saat 23.30’da TVNet ekranlarında Taha Hüseyin Karagöz’ün hazırlayıp sunduğu Sert Sorular’a konuk olacaktır.

– İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı (3 Kasım Çarşamba saat 10:30 ‘da)

– Yalova Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği ‘Yürüyen Köşk Yürüyen Yalova’ isimli yürüyüş programı 3 Kasım Çarşamba günü Saat 09.00’da yapılacak.

– DEVA Partisi İl Başkanı Seda Kaya Ösen’in katılımı ile 1. Olağan İzmir Menemen İlçe Kongresi gerçekleştirilecek. (3 Kasım Çarşamba saat 13:00)

– “Gizemli Tarih: Frigler”, yeni bölümüyle 3 Kasım Çarşamba 20.00’de TRT Belgesel’de

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.